www.sudzibas.lv LaTS Veikals Darbinieku attieksme

Lats Veikals - Darbinieku attieksme

Pagājušajā nedēļā Valmierā, veikalā rīts, manam brālim nācās saskārāties ar ļoti nepatīkamu darbinieku attieksmi.
Manam brālim ir epilepsija. Kad sākās lēkme, viņš iepirkās šajā veikalā. Tā rezultātā, tika saplēsta viena alus pudele. Veikala darbinieki uzskatīja ka viņš ir piedzēries vai arī kautko salietojies, tādēļ izsauca policiju. Mans brālis centās veikala darbiniekiem paskaidrot ka viņam ir epilepsija un, ka viņš nevar zināt kad pēkšņi sāksies lēkme. Uz to veikala darbinieki nereaģēja saprotoši. Pateica ka slimajiem apkārt nav ko staigāt. Lai sēžot mājās. Tā kā manam brālim lēkmes nav smagā formā, viņš var gan strādāt, gan iepirkties. Viņš ir mierīgs un kluss cilvēks. Negribēdams izraisīt lielāku strīdu, piedāvāja samaksāt par saplēsto pudeli. Veikala pārdevējas tik tiešām uzskatīja, ka viņam ir jāsamaksā.
Policijas darbinieki bija daudz cilvēcīgāki. Pārliecinājās vai viss kārtībā un vai viņš pats var nokļūt mājās, un devās prom.
Nesaprotu kā veikala apkalpojošais personāls var atļauties klientu apsaukāt par slimo un vēl likt samaksāt par netīšām saplēstu alus pudeli.

15.06.2020

"Nesaprotu kā veikala apkalpojošais personāls var atļauties klientu apsaukāt par slimo" - varbūt tad, patiesībā tavs brālis bija vesels un to pudeli saplēsa tīšām?!
"Manam brālim ir epilepsija." - tātad nosaucot slimu cilvēku par slimu, veikala darbinieki pārkāpa kādas Anitas123456 iedomātās brāļa tiesības?! Saprotams, ka par nejauši saplēstu preci veikalā nav jāmaksā, taču ņemot vērā, ka Lats veikaliņi nav lielveikali, tad darbiniekiem nāktos to saplēsto pudeli apmaksāt no savas kabatas.

E emils_j 05.08.2020

2-3 reizes nedēļa iegriežos šajā veikalā. Jūsu pieminēto problēmu neesmu manījis, bet citas gan!