Latparts - Krāpšana

Pasūtīju virtuves iekārtu šā gada janvāra menesī. Komunikācija bija laba līdz brīdim kad saņēma manis iemaksāto avansa summu. Kas bija nepieciešama, lai iegādātos materiālus. Trīs menešu garumā saņēmu attaisnojumus, ka drīz būs, ir citi darbi, problēmas kas jārisina utt. Caur lieliem strīdiem virtuve tika itkā pabeigta, notika montāža manā mājā, bet daļa nederēja un visa virtuves iekārta ir defektos, malas ir apdauzītas, nepamatoti apvīlētas, visur ir līmes pēdas, kuras ir nevis tīrītas, bet gan ar kautko skrāpētas nost, ir sajūta, ka viss materiāls ir lietots un to izmantojot otreiz tika izgatavota manis pasūtītā virtuves iekārta. Sarunājām ka to virtuves iekārtu viņš aizvedīs no manas mājas un atgriezīs avansa summu, jo pats atzina, ka nav izdevies, tad izveidojām vienošanos par summas atmaksu un virtuves iekārtas aizvešanu. Pretī man atsūtīja uz melīgu informāciju sastādītu atcēlējlīgumu kur minēts, ka man pašai lielgabarīta prece jānogādā vinam un vinš patur dalu no avansa summas. Ierakstītā vēstulē nosūtīju pretenziju uz ko atbildi saņēmu, ka neizprotot ko viņam ar to vēstuli jādara. Protams bijuši draudi uz manu pusi, ka sūdzēsot tiesā un pieprasīšot morālo kompensāciju. Firmā registrēts viens darbinieks, bet strādā gan māte, tēvs un meitene, kas pat audio ierakstā apstiprinājusi, ka viņai esot darbiņš sia latparts. Kā arī draugs, kas palīdzēja arī uzstādīt manu virtuves iekārtu. Mēbeles gatavo šausmīgos apstākļos, uz vecām kartupeļu kastēm tika montēta mana virtuves iekārta, dārgs akrila materiāls mētājās kur pagadās, to redzēju pati savām acīm, jo klausoties nemitīgos attaisnojumus, pati braucu pārliecināties vai virtuves iekārta vispār tiek izgatavota.

Vai ir kāda iestāde kas šīs personas darbību var apstādināt, iznest gaismā visu šo situāciju, palīdzēt visiem atgriezt iemaksātos avansus, jo šādi gadījumi ar latparts ir daudzi.

Life_is_life 26.08.2018

Matīss Kaucis - https://facebook.com/profile.php?id=100009234266388