Latmetāla vaina. Metālu "savācēji" Saulkalnē - krāpnieki! - Čigāni ar zilu Ford busiņu

Vienu dienu man vajadzēja savākt metālus lielā daudzumā. Es īsti nesajēdzu neko par metāliem, tādēļ zvanīju uz Latmetālu lai atbrauc pakaļ metāliem. Šie tik solījās solījās un beigās pēc tam sataisīju traci - nosūtīju Tolmetam sūdzību ka atmetāls nebrauc pakaļ metāļiem. Pagāja kādas 2h un atbrauca zils Ford Transit mikroautobusiņš ar valsts numuru EP-5198, varēja redzēt ka tas piederēja agrāk būvfirmai ABC ceļu būve. Nodomāju - kāda laime, beidzot atbrauca. A izkāpj divi urlanti čigāni un piedāvāja par 50 LS savākt metālus. nu neko par cik nekā nezināju kāds varētu būt aptuvenais kopējais svars iedevu viņiem tos metālus. Pēc tam atžirgos - ka reāli man vajadzēja saņemt ap 200 LS a tie mērgļi iedeva tikai 50, reāļi sanāk - esmu apkrāpts. Atsaucieties visi kuriem šie tipi ar šo busiņu nozaga vai savāca metālus.

O

T ToOlafs 11.06.2011

Pilna Latvija ar šādiem čigāniskas izcelsmes pārpircējiem.Vajadzēja pašam dabūt transportu, un tos lūžņus aizvest, bet čigānus sūtīt uz attālākām vietām.

A Aldis 11.06.2011

Sveiki!
Pirmkart pats esli pilnigs idiots:)ar to ari apsveicu:)
Otrkart ir tieshi izcenojumi par tonnu metala!
Treshkart -Latviets-debilakaa suga no visam:)rej un tikai rej nekad nekozh:)))))

E Esesesseseseseses 11.06.2011

Olafs 11-06-2011, pasaki man, no kura miesta esi, es ar gribu Tevi appist...! Tādi DAUŅI ir vienkārši jājāj... Olafs, un man ne gramu nav zhēl Tevis!

A Aldis 11.06.2011

Olaf Tu esi idiotu kalngals:D kauns nav pasham??

J jefimijs 12.06.2011

Aldi izskatās ka tu esi kropls jobans atsūkātājs krieviem. tie tavi krievi ir tikai sūdubedrēs dzīvus jānorok vai gaļasmašīnās jāstūķē dzīvus vai vispār jāsūta nahuj uz savu jobano putinuju jeb rosiju..

T ToJefimijs 12.06.2011

Tūdaliņiem parakstu vākšana izgāzās, tagad valstij jāatmaksā 700 tūkstoši, bet krievu valoda būs otra oficiālā valsts valoda, jo krievvalodīgie nepieciešamo parakstu skaitu savāca, par saviem līdzekļiem. Tagad tu redzi, kas ir īstais saimnieks?

A Aldis 12.06.2011

Tu Esi piedzimis daunis un par to pasaki paldies saviem vecakiem !!!ja Tu vel shkjiro pec nacionalitates tad Tu esi biezpiengalva:)Tev dzive galigi neiet, nopelnit sev naudu pietiekami neproti luk tadel skaiti sveshu naudu:)apsveicu dauni ta tik turet:)iists Latvietis:))))