Latger consulting - Negodīgums

Uz šo firmu es atnācu decembri. Saruna par darbu biju jautais - vai darbs Vācija nebūs tikai uz mēnesi vai ir kautkadas perspektīvas? Vai nesanāks ta ka es aiziešu no tas darba vietas kur taja bridi stradaju nostrādāšu menesi un darbs beigsies un sanāks ta ka es palikšu bez darba gan vacija gan Latvija? Uz ko man atbildēja ka ta nebūs un nav par ko uztraukties. 6 novembri mes izbraucam uz Vāciju un 7 man jau bija jāsāk strādat. Bet sanāca ta ka latger biznesmeņi iedeva nepareizo adresi un mani atveda ne tur kur vajaga. Beigu beigas darbu es saku tikai 13 datuma. Par tam dienam es varēju nopelnit vismaz 500 euro. 17 decembri mes atbraucam uz Latviju uz svētkiem. Es pajautāju kad braucam atpakaļ uz ko sekoja atbilde ka Vācija visi darbi sakas pēc 10 janvāra. Ok ta mes nosvinējām svētkus tad pienāca 10 datums un mes uzdevam jautājumu kad beidzot izbraucam? Tad sekoja atbilde ka viņi nezin un nevar pateikt. Tad es paprasīju lai man pārskaita algu algu parskaitija bet ne visu. Es prasīju lai pārskaita to ko biju nopelnījis bet mani vienkārši pasūtīja. Es jau biju samierinajes ar to ka nedabūšu to naudu. Un pēc kada laika man piezvanīja otrs latger priekšnieks un piedāvaja satikties lai itka atdotu man paradu uz ko es teicu ka lai pārskaita to naudu uz manu kontu. Viņš atbildēja ka nevar to izdarit jo viņiem bloķeti visi konti. Tad mes sarunājam satikties nakamaja diena bet nakamaja diena atkal neka. Tad bija solījumi ka man atvedīšot to naudu vakara uz majam un atkal neka. Tad es piedāvaju piebraukt pats bet man pateica ka viņi nav Latvija. Nu kaut ka ta. Tadi godīgi cilvēki firma latger colsunting

proverka777 13.05.2017

es redzeju viņu sludinajumu ss portala. it ka bija vajadzigs vaditajs darglietas parvadišanai. tev lidzigs bija?
ka ar dzīvošanu ?

E erias12345 30.05.2017

Здравствуйте! Недавно закончил сотрудничество с данной компанией но не из-за того что были неприятности а по причине того что тяжело находится без семьи за рубежом. В общем компания относительно молодая и персонал тоже но никаких проблем на мое удивление не возникало. Пришел я к ним в офис на skolas iela 21 через обьявление на SS.lv по вакансии плиточника. Мы быстро об всем договорились т.к ребята молодые общительные и видно что очень стараются быть конкурентно-способными на рынке трудоустройства. Дело в том что компания небольшая и они реально платят больше всех тех с кем я раньше работал и причем без задержек. Зарплата у меня была 10 евро в час после уплаты налогов. Билет до Дортмунда они мне оплатили 120 евро но с зарплаты как и договаривались они сняли эти денежки. Отработал я у них 6 месяцев ,зарплата как по часам без задержек. Аванс платят по просьбе раз в неделю 100 евро . В принципе по моему с таким успехом они скоро перебьют остальные конторы по трудоустройству если отношение останется таким же. В общем на своем опыте могу сказать что работать приятно с ними. Единственный минус был что перед тем как уехать я прождал 2 дня в Риге видимо по причине того что было тяжело найти выгодный транспорт. Недавно приходил к ним но увы пока что вакансий на мою профессию у них не было . В принципе как то так ...