www.sudzibas.lv Latgales gaļsaimnieks SIA LATGALES GAĻSAIMNIEKS nepilda dotos solījumus!!!

SIA Latgales gaļsaimnieks - SIA LATGALES GAĻSAIMNIEKS nepilda dotos solījumus!!!

Nodevu šai firmai lopus septembra sākumā par ievērojamu naudas summu . Pavadzīmi par darījumu saņēmu elektroniski BEZ JĀŅA LAZDIŅA paraksta, tikai tad, kad vairākkārtēji zvanīju uz uzņēmumu. Pavadzīmi saņēmu septembra beigās, kurā norādīts, ka nauda par nodotajiem lopiem tiks samaksāta 30 dienu laikā.
Paejot noteiktam laikam tika zvanīts atkārtoti uz SIA "Latgales Gaļsaimnieks", kur man pateica, ka naudu samaksās pēc izstrādāta grafika, un izmaksas tiks veiktas pa daļām no decembra mēneša.
Līdz ar to var secināt, ka atsūtītajai pavadzīmei no SIA" Latgales Gaļsaimnieks" ticēt nedrīkst, jo SIA "Latgales Gaļsaimnieks" neievēro pavadzīmē uzrādīto izmaksas datumu un patvaļīgi bez manas piekrišanas veic, neizprotamas, naudas izmaksas un tā termiņa izmaiņas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neiesaku izmantot SIA "LATGALES GAĻSAIMNIKES" PAKALPOJUMUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Plānoju vērsties policijā!!!
Ar cieņu [slēpt]@inbox.lv

J jaaniitisv 28.07.2017
krāpšana

2016 gada, augusta mēnesī, nodevām buļļus. Maksājumus par šiem darījumiem vēl neesam saņēmuši. Saņēmām parāda atmaksas grafiku, kas arī netiek īstenots. Vēlējos sazvanīt neizdevās, atbildēja ka abonements slēgts.