Latgales gaļsaimnieks SIA - Krāpšana

Labdien!

Neticiet uzņēmuma SIA Latgales Gaļsaimniekam! Esmu neskaitāmas reizes zvanījis, rakstījis, bet esmu saņēmis tikai solījumus, pēdējā sarunā tika solīts veikt samaksu 7. vai 8. decembrī, neko protams nesaņēmu.
Aicinu visus , kurus apkrāpa SIA Latgales Gaļsaimnieks, griezties policijā, jo nevienam šis uzņēmums nemaksā ne kapeikas, vieni vienīgi tukši solījumi.

Šodien iesniedzām arī iesniegumu policjā. Bet mums pateica, ka maz cilvēku raksta, ja būtū vairāk varētu iet uz tiesu. Policija neko nevar izdarī, jo viņi neatteicās it ka maksat... atsūt mums izmaksās grafiku līdz 2020.gadām! Miļie cilvēki, ja us viņi nemaksā griesties policijā.

K KG8 09.04.2017

Kādas mulkibas, kad maz raksta cilvēku, jau pirms pāris gadiem daudz cilvēku iesniedza policijā iesniegumus. Toreiz bija citi uznēmumi un viss notika ar kokmateriāliem. Shēmas tās pašas, viss izklausās.