Latgales Auto

Nekad nepērciet mašīnu "Latgales auto". Tur strādā krāpnieki. Tiek pārdotas sistas, nedaudz piekrāsotas mašīnas.Nopirku it kā mazlietotu Nissan Primera. Izrādās bijusi sista, krāsa nāca nost pie pirmās mazgāšanas, Air-bagi bija tukši, nenormāls benzīna patēriņš. Bet pārdevējam mēle salda...

P P B 13.07.2006

man bija mazda 323f ljoti laba tagad naakamo auto pirkshu atkal shajaa pashaa placii jo cenas ir patiiikamas

M Maris 18.08.2006

Latgales auto- meli un vechi, kuri netur solito vardu! Teiksim, pardevejs varda Oskars, kursh apsolija man, perkot Dodge Gran Caravan, savest kartibaa kondikcionieri. Pie shiem noteikumiem auto tika nopirkts. otrs pardevejs- Martinjsh, uznemas to lietu sakartot. Auto tika tris reizes vests uz Valmieras ielu labot, bet beigas man tika piestadits diezgan apalsh rekins! Pardevejs Martinjsh tagad celjot klausuli saka, ka esmu kljudijies ar telf. NR, bet pardevejs Oskars aizbildinaas ar pasacinjam!!!!! Ta kaa no taa nabagaks nepalikshu esmu izlemis ievietot sludinajumu zurnala "autofoto" ar nelielu pateicibu shiem puishiem. "D....., piedod vinjiem, jo vinji nezina, ko vinji dara" :))))))))))

G gg 14.02.2007

tas jau zinams vecs fakts.,un ne tikai a jebkur., vienkarshi kad peerc auto, jaabrauc kopaa ar labu pazistamu specuku, kas jau pa gabalu pateiks vai mahsina ir labaa stavokli vai sliktaa untt untt.....viss normali !

T turks 14.09.2008

Nekad nemaksaajiet shiem biznesmenjiem pirmo iemaksu tajaa pashaa dienaa, kad noskatat auto un pirms neesat 100% izleemushi iegaadaties auto...pat ja stundas laikaa paardomaasiet, naudinja pazudiis kaa nebijusi

J Juris 17.11.2008

Ir jāskatās mašīnas marka, nevis tehn.stāvoklis!

R real to real 22.01.2009

dzeki esiet reali! ja temejat uz lietotam masinam, protams ka var dzili iegrabties. tad, jau perciet jaunas un nebus sudzibu. pirkam masiniti LA. pamaniju interneta, aizbraucu, apskatiju, testa braucienu- ludzu! nedelas laika izlemam pirkt. pardeveji darija visu ko mes prasijam. kadas te problemas? ir tads teisciens - durakus ari baznicaa sit. ta ka dumaj, fedja. jau 2 menesi braucam - protams sis tas atklajaas, bet vel reiz - pirkam lietotu masinu! nu, tagad sis tas bus jaieliek, bet kopuma, domaju rezultats pozitivs!

V Viktors 19.12.2011

Nu, man salīdzinājumā ar Guntaru ir paveicies, mans audi 80 ir uz goda. Bet viena lieta, kas noteikti jāskatās pērkot mašīnu Latgales auto ir dzinēja tilpums tehniskajā pasē, jo jau divas reizes ir gadījies, ka apraksts uz mašīnas stikla vēsta, ka dzinējs ir lielāka tilpuma nekā ir patiesībā. Tā viens pazīstamais iegrābās, nopirka Mitsubishi Lancer - uz papīra bija teikts, ka 1.6, līdz galam nepārbaudīja, pēc nopirkšanas izrādījās 1.3! Labi vismaz, ka tīri neslikti tā mašīna iet priekš tāda tilpuma. Es pats arī sākumā skatījos Audi, kuram it kā bija 2.0 motors, gandrīz jau sāku noformēt dokumentus kad atklājās, ka 1.6, tāpēc paņēmu citu, ar kuru pašlaik braucu. Tā kā esiet uzmanīgi.

C Chrysler Neon 16.03.2012

Jā, piekrītu-tas ir krāpnieki!

E ejumti 08.01.2013

Biju iegriezies Latgales Auto skatos mans salātiņš stāv Audi A4 salāt zaļš S-lain unversāls Es to biju nodzinis ka pat ručkas ktita nost pa mežiem purviem braukājot .Kundēm malku piegādāju.Bija noskrējiens pāri400000, tagat knapi 200, Sajūgs ar demferi kaput, turbīna kaput kondicionierim pa mežiem trubas aprautas priekša dauzīta trīs reizes ieskrēju ar kvadrociklu mašīnas sānos piekrāsoju priekša dauzīta saskrējos ar bembi Lēju točkā kreiso saļarku Nopirku no Audi pārstāvja no manis nopirka priekš tālāk pārdošanas registrācijas nr bija DP 1604 n0mainīju GH 580 Tagad cits Vēlu veiksmi neuzrauties.

C cheaterix 21.04.2013

jautajums vai butu velams pirkt pie viniem so masinu vel nesmu bijis apskatit arpuse spidiga bet salons izskataas padzivots prieks 195 tukstosiem