www.sudzibas.lv LatFin Group Meļi un Šmaukli

LatFin Group - Meļi un Šmaukli

Nesaprotu ka attiecigas iestades vel nav aiverusi so uznemumu. Latfin group ir tapati Gemini Investments. Biju darba attiecibas ar so kompaniju. Solija zelta kalnus un daudz stundu menesi, tas nozime labi nopelnit, bet... ierodoties uz vietas Vacija situascija krasi mainijas Puisi kas tur jau strada pa mani smejas ka kutinati un teica lai atveru acis nopelnit nevarot un stundu ari nekadu nesot. Oskars Pipiķis tik skaisti runa, bet daritajs nekads. Naudu ari vel nesmu sanemis un ari vairs neigadu, tapec esmu sobrid nolemis iet caur tiesu tapec ir lugums cilvekiem kas ir bijusi darba attiecibas ar so kompaniju un ari nav sanemusi naudu par darbu ludzu sazinieties aar mani [slēpt]@gmail.com

Atbilde no LFG 08.11.2016

Diemžēl Latvijā ir divas lielākās problēmas ar darbaspēku: kvalifikācija un alkohola atkarība. Bieži vien darbinieks pozicionē sevi kā augstas klases speciālistu, bet nonākot komandējumā izrādās, ka tas ir atkarību nomākts cilvēks vai arī palīgstrādnieks, kurš tikai no attāluma ir redzējis kā strādā meistars.
Protams, arī anonīmu sūdzību rakstīšana šādā verbālās caurejas vietnē kā sūdzības.lv ir neatņemama šo cilvēku ikdienas sastāvdaļa.
Piedāvāju sūdzības autoram sazināties ar mums un konstruktīvi iztekt savas pretenzijas.

T