www.sudzibas.lv LatFin Group Čakaretaji un Meļi

LatFin Group - Čakaretaji un Meļi

Šis firmas moto izcakaret un apmelot stradniekus un rezultata vel pasmieties un nenorekinaties par darbu. Oskars Pipikis ir pelnijis medalu URRA vinam. Taka silti neiesaku ielaisties jebkadas sarunas un darijumos ar so kompaniju. Tik smuki runa bet beigas pasaka cilvekam kas vispar nedzer ka vins esot dzerajs.Super

Atbilde no LFG 08.11.2016

Diemžēl Latvijā ir divas lielākās problēmas ar darbaspēku: kvalifikācija un alkohola atkarība. Bieži vien darbinieks pozicionē sevi kā augstas klases speciālistu, bet nonākot komandējumā izrādās, ka tas ir atkarību nomākts cilvēks vai arī palīgstrādnieks, kurš tikai no attāluma ir redzējis kā strādā meistars.
Protams, arī anonīmu sūdzību rakstīšana šādā verbālās caurejas vietnē kā sūdzības.lv ir neatņemama šo cilvēku ikdienas sastāvdaļa.
Piedāvāju sūdzības autoram sazināties ar mums un konstruktīvi iztekt savas pretenzijas.

T