www.sudzibas.lv Latbema Serviss slikts, personāls nekvalificēts un nepieklājigs

Latbema - Serviss slikts, personāls nekvalificēts un nepieklājigs

Kādreiz bija labs serviss, kaut arī padārgs tomēr zināja bmw iekārtu. Tagad meistari mainīti, un tie vairs nav nekādi specialisti, bet auto nepārzinošs bērnu dārzs kur pat riepas var uzlikt otrādi, nevar dzinēja vāku ielikt pareizi pēc "remonta" un tas sit pa paneli pie auto iedarbināšanas, nepārbaudot akumulātoru pirms elektroiekārtas defektācijas lieki samaina nevainojamus mezglus dēļ mirušas baterijas to atstājot savā vietā. Uzrādot meistariem uz servisa nekompetenci konkrētajā jautājumā tie visu nepieklājīgi noliedz un pat var atriebties sabojājot vēl kādu sistēmu un gaidot jūs ciemos lai atkārtoti iztukšot jūsu makus. Tagad jau lētāk sanāk griezties wess vai bm-servisos, arī laiks būs stundās noteikts nevis nedēļu ilgi palikt bez mašīnas gaidot kādu Ķīnas devēju pasūtītu no amazona.

10.11.2020

F

T Taisnīgums99 10.11.2020

Neizklausaas peec probleemas.
Taa ir jebkuraa servisaa, cita vairaak rafineetaak, citaa mazaak, bet ta ir visur.

Ar servisu ir tikai laba pieredze.