Latbema

Ja Jūs nevēlaties kādu dienu palikt bez sava auto, silti iesaku servisam "LATBEMA", kas atrodas Imantā, mest lielu līkumu. Jo akurāt tieši pēc viņu servisa apmeklējuma auto tiek nozagts (starp citu signalizāciju viņi prot nokopēt) Bandītu kantoris, kas turās tikai uz zagtiem autiņiem. Vajadzētu uzspridzināt.

X

J Janka 03.06.2003

Nu pr servisu nezinu- bet detaljas gan tur ir sakariigaas cenaas! nu lietotas es domaaju!

I Irena 01.07.2003

Hozjain tam klasnij - pretenziji - mozet i mordu nabitj. Kak klientu, tak i rabotniku. Rabotnikam tam toze ne sladko - dresirovannije kak v konclagere. Osnovnoj prikol - smotretj kto chto delaet cherez video nabljudenije. Trahaet direktrisu, vseh zensin na firme obkladivaet matom, kak i muzikov.

V VALIK 22.07.2003

Ni huja ne ponimaju pochemu togda tuda ne popast na remont , esli tam tak hujovo ? Vsegda vsjo zanjato i po zapisi. Skolko tama remontirovalsja - nikogda kosjakov ne bilo, a hozjain tam prosto trebovatelnij muzhik i porjadok tam u nego zato na 100 %, mne tam nravitsja. A pro direktrisu skazu chto ja bi ejo toze trahnut ne otkazalsja bi :))) , i komu mamoe delo kto kogo tam trahaet.

I Irena 25.09.2003

Nu tak i trahni etu direktrisu-ne otkazet.A nravitsja tebe hozjain do pervix problem.A esli tam tak vse klassno-po4emu vse vremja trebujutsja ljudi????Gde horo6o-tuda na rabotu ne popastj!!!!

E evita 30.04.2008

Muļķības!!! Man ir jau bijuši pieci BMW, kurus remontēju tikai LATBEMA un tagadējais BMW kurš man ir jau gadu, iegādājos tieši LATBEMA, LATBEMA Vācijā piemeklēja man tādu BMW, kādu vēlējos, un tieši LATBEMA man uzstādīja visas signalizācijas.

H hello 06.10.2009

neskatoties uz visām viņu akcijām, cenas viņi sarēķina pa savam. remontēties sanāk dārgi pie viņiem. piemēram, ja viņi akcijā neprasa naudu par darbu, tad paprasa par problēmas noteikšanu tikpat. piemēram, ja kaut kas grab vai ne tā uzvedas. nākamreiz braukšu uz citu servisu paskatīties. šis savu jau ir izsmēlis.