Z zaijka 22.03.2011

tikko iepazinos ar kartejiem meliem majas lapa http://www.lasmablog.com/
ierakstiju savu komentaru t.i. visu ko es par so produktu domaju - un peksni komentars pazuda, tur viss ir neiists, tos komentarus raksta majas lapas veidotaji un mes savu viedokli izteikt nevaram,
CILVEKI NEESIET NAIVI, NEDRIKST EST SOS SUUDUS, NOTIEVESIET UN PEC PREPARATA LEITOSANAS UZNEMSIET VAIRAK NEKA NOMETAT + JUMS BUS BEIGTA VESELIBA.IESAKU FIZISKO SLODZI, EST DARZENI, AUGLI, GALA UDENS, PEINS UTT, BET NE SALDUMUS.
NEESIET SLINKI - VINGROJIET UN DIVOT VESELIGI. VEIKSMI :)

K Kaulainā 22.03.2011

Bez tam ir ļoti lielas iespējas saslimt ar neārstējamām slimībām, kuras parasti beidzas letāli.

V valis 22.03.2011

Tā arī ir.Palasiet atsauksmes un tad pamēģiniet pievienot komentāru.Tas arī visu izskaidro.

L Luīze 02.04.2011

Šai pašā mājas lapā ir sūdzības par Acai Berry Thin, tas ir produkts ko izplata Lāsmas blogs, tur arī viss skaidri redzams, IR AITAS IR CIRPĒJI... Neuzķerasties.. uz ko tādu

... šo zāļu izplatīšana Latvijā nav atļauta. Prasība ir noteikta 20.09.2005. MK noteikumos Nr.725 "Noteikumi par obligātajām nekaitīguma un marķējuma prasībām uztura bagātinātājiem un uztura bagātinātāju reģistrācijas kārtību". Kurš nosaka ka atļauts reklamēt tikai tos uztura bagātinātājus, kuri ir iekļauti PVD uztura bagātinātāju reģistrā.
Kā arī paskaties vai produkta sastāvā ir hroma polinikotināts, jo saskaņā ar Komisijas Regulas (EK) Nr.1170/2009 (30/11/2009), ar ko groza Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 2002/46/EK un Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (EK) Nr.1925/2006 attiecībā uz sarakstiem ar vitamīniem un minerālvielām, kā arī to veidiem, ko drīkst pievienot pārtikas produktiem, tostarp uztura bagātinātājiem, prasībām hroma polinikotināta izmantošana uztura bagātinātājos nav atļauta.
Tieši tā ir naivi cerēt ka tikai tabletes palīdzēs, lai gan reklāmā tieši to arī uzsver, ēd ko gribi un tikai iedzer tabletīti. Šeit darbs gan būtu patērētāju tiesību aizstāvjiem, slavenās Esmeraldas variants...
un vēl... Lāsmas blogā var lasīt...

ilze
19-03-2011, 19:30
Manai draudzenei, kura drīz kļūs par manu sievu, ļoti patīk šis uztura bagātinātājs. Viņa jau ir zaudējusi 7 kg. Viņa man apsolīja, ka mūsu kāzu dienā svērs 60 kg. Esmu pārliecināts, ka viņai tas izdosies :)

Tātad Ilze precēsies ar draudzeni kas būs viņas sieva...
Komentēja: Ieva 30-03-2011

I Iveta 19.04.2011

Mīļie ļautiņi, lūdzu neiekrīties uz Acay Bery no LĀSMAS BLOGA! kĀRTĒJĀS MAHINĀCIJAS, PAMĒĢINĀJU NEDĒĻU, LOTI SLIKJTA PAŠSAJŪTA UN ZAUDĒTS NAV PAT 1 GRAMS :)

TE MANUPRĀT DARBS POLICIJAI!!!

uN KOMENTĀRU, BRĪDINĀJUMU lASMAS BOLGĀ NAV IESPĒJAMS IEVIETOT!