www.sudzibas.lv Lasmas Blogs Acai Berry Thin

Lasmas Blogs - Acai Berry Thin

Будьте осторожны преобретая препарат Acai Berry Thin. Сертификат на продукцию фирма не предоставляет, чек за покупку при доставке курьером не выдает. Да и сам препарат не так безобиден - у меня, к примеру, при его употреблении стал болеть желудок и печень. Так что большие сомнения в его 100% натуральности. В добавок фирма на контакт не идет, отзывы указанные в блоге - фальшивые; отзывы, которые отсылаются по электронке блокируются или уходят в никуда. так что это самый настоящий ОБМАН!!!

I

Komentāri (2)

е Елена 01.04.2011

Такая же акция была и по Эстонии. Те же самые картинки и комменты, но только было написано, что эти люди из Эстонии...:) Так же повелась на рекламу и были боли в области живота!!! Всё это расчитано на желании людей сбросить вес и ничегодля этого не делать...Так не бывает!!! Всё это чистой воды ОБМАН!!!

L Luīze 02.04.2011

Šai pašā mājas lapā ir sūdzības par Acai Berry Thin, tas ir produkts ko izplata Lāsmas blogs, tur arī viss skaidri redzams, IR AITAS IR CIRPĒJI... Neuzķerasties.. uz ko tādu

... šo zāļu izplatīšana Latvijā nav atļauta. Prasība ir noteikta 20.09.2005. MK noteikumos Nr.725 "Noteikumi par obligātajām nekaitīguma un marķējuma prasībām uztura bagātinātājiem un uztura bagātinātāju reģistrācijas kārtību". Kurš nosaka ka atļauts reklamēt tikai tos uztura bagātinātājus, kuri ir iekļauti PVD uztura bagātinātāju reģistrā.
Kā arī paskaties vai produkta sastāvā ir hroma polinikotināts, jo saskaņā ar Komisijas Regulas (EK) Nr.1170/2009 (30/11/2009), ar ko groza Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 2002/46/EK un Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (EK) Nr.1925/2006 attiecībā uz sarakstiem ar vitamīniem un minerālvielām, kā arī to veidiem, ko drīkst pievienot pārtikas produktiem, tostarp uztura bagātinātājiem, prasībām hroma polinikotināta izmantošana uztura bagātinātājos nav atļauta.
Tieši tā ir naivi cerēt ka tikai tabletes palīdzēs, lai gan reklāmā tieši to arī uzsver, ēd ko gribi un tikai iedzer tabletīti. Šeit darbs gan būtu patērētāju tiesību aizstāvjiem, slavenās Esmeraldas variants...
un vēl... Lāsmas blogā var lasīt...

ilze
19-03-2011, 19:30
Manai draudzenei, kura drīz kļūs par manu sievu, ļoti patīk šis uztura bagātinātājs. Viņa jau ir zaudējusi 7 kg. Viņa man apsolīja, ka mūsu kāzu dienā svērs 60 kg. Esmu pārliecināts, ka viņai tas izdosies :)

Tātad Ilze precēsies ar draudzeni kas būs viņas sieva...
Komentēja: Ieva 30-03-2011

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes