Lāsma Zelča - Krāpniece

Zaglīga sieviete ar ļoti apdāvinātām aktiera spējam. Viņas vieta būtu teātrī nevis biznesā. Paņem preci uz parāda, bet maksāt pat nedomā. Ja Jums ir gadījusies šī zaglīgā sieviete ceļā uzmanaties no viņas, jo vārdi skrien ātrāk no viņas mutes, nekā darbi no viņas rokam. Savtīga aprēķinātāja un nekaunīga mele, plus vel nodarbojas ar dokumentu viltošanu. Stādas priekšā kā firmas darbiniece, bet patiesībā, ne viņa ir stradajusi kādā no nosauktajām firmām, ne arī kāds viņu tur pazīst. pedejo reizi stadijas priekšā ka Baldones dūņu pārstave, bet protams, ka patiesībā mērķis bija viens apkrāpt pec iespējas vairāk cilvēku.

E

Komentāri (7)

E Eirobiro 06.11.2012

Smīkņai un citiem tādiem ...

Vispirms iedziļinies tēmā un tad izsaki savu viedokli, nevis centies aizstāvēt krāpniekus par katru cenu. Palasot tavus iepriekšējos komentārus liekas, ka vainīgi ir tikai un vienīgi sūdzību iesniedzēji. Un vēl rodas iespaids, ka esi ''tenku tante'', jo interesē tikai viens- kā tad tevi apčakarēja. Ko- centies apgūt krāpnieka amatu? Šobrīt nav svarīgi kā to izdarīja, bet gan, lai nākamreiz nebūtu tik vienkārši to izdarīt. Tapēc jau arī ir šis portāls, lai cilvēkiem būtu iespēja sevi aizstāvēt un informēt par to arī citus no tādiem kādus Tu ar saviem komentāriem centies aizstāvēt.

A adri 06.11.2012

Vajag pamatot kāpēc cilvēku nosauc par krāpnieku, tā jau var par katru uzrakstīt! Varbūt Lāsma uzskata, ka ir samaksājusi par preci, tikai Eirobiro tā nedomā! Šeit ir daudz sūdzības, kuras tiek atspēkotas, un nomelnotais cilvēks vairs neliekas tik melns!

J Jojo 06.11.2012

Komentārs veltīts tiem, kuriem ir nepieciešami pierādījumi par šo sievieti.
Pirms 2 gadiem viņa, atraktīva un laba aktrise būdama, izlēma rīkot ekskursiju. Lieki piebilst, ka ekskursija nenotika un viņa apkrāpa 18 cilvēkus. Kad tas nāca gaismā, šie cilvēki ar viņu sazinājās, lai atgūtu naudu. Naudu izdevās atgūt tikai tad, kad jau bija ierosināta krimināllieta pret viņu. Citādāk piespiest viņu nevarēja. Tad nu mēneša laikā viņa naudu kaut kur sagrabināja un atgrieza šiem apkrāptajiem cilvēkiem.
Ja ar šo gadījumu vēl aizstāvjiem ir par maz, tad, lūk, vēl viens. Lāsma strādāja Viesītes arodvidusskolā, kur arī tika pieķerta, veicot krāpnieciskas darbības. Viņa piesavinājās skolēnu stipendijas. Tad, kad tas nāca gaismā, viņu palūdza aiziet no darba.
Viņa ir strādājusi arī Viesītes sporta skolā un Viesītes domē un, šķiet, ir lieki piebilst, ka arī tur viņa krāpās un zaga naudu. Arī no šīm iestādēm viņu palūdza aiziet.
Vai tagad aizstāvji būs apmierināti? Vai tagad sapratīs, ka nomelnotais cilvēks ir tieši tik melns, cik viņu mālē?!

E Eirobiro 06.11.2012

Smīkņai un citiem tadiem ka viņš...

Ja tev nav ko teikt, tad paklusē savadāk tava mute sāk smirdēt...
Tev cilvēks visu izstāstīja un paskaidroja, kas vēl intresē" Klaču Tanti", mož vēlies ar viņu iepazīties tuvāk. Nu ko, novēlu daudz laimes...

P.S. Esi korekts savadāk tavi punkti uz izslēgšanu no šī portāla jau sāk krāties...

Adrim

Bet varbūt tu esi idiots ? Padomā par to, ja jau neviens Tev līdz šim to nav pateicis. Ka var samaksāt, ja paņem preci uz parāda un sola, ka samaksas noteiktā dātumā un nedara to. Atceries ko es teicu, izlasi, labi padomā, un tad izsaki savu viedokli. ja kautko nesaprati, tad vēlreiz izlasi, un vēlreiz labi padomā, un tikai tad izsaki savu viedokli.

Ausainītis 06.11.2012

Paldies ka uzjautrinājāt!

N niknā māmiņa 05.12.2012

Šobrīt šī sieviete ir Zviedrijā apcietinājumā. Kā reiz šodien, 05.12.2012., tur plānota tiesas sēde. Ar visām Jēkabpilī un, iespējams, arī citur uz parāda paņemtajām precēm kopā ar saviem diviem bērniem un vēl vienu svešu bērnu devās uz turieni Dievs vien zin, kādu mērķu vadīta (visdrīzāk jau pazust no LV). Tur viņa kādā benzīntankā vienkārši aizlaidās pēc uzpildīšanās nesamaksājot - centās atkal tikt sveikā "uz parāda" - rezultātā tika pieķerta.
Bērni ir ar bāriņtiesas palīdzību jau atgriezušies mājās.

Vai tagad būs pietiekami apliecinājumi šīs blondās sievietes melnumam???

Visi, kuri ir šīs sievietes krāpniecības upuri tiek aktīvi aicināti vērsties policijā ar iesniegumiem, lai pie vienas izskatīšanas būtu gana prāvs apsūdzību kamolītis.

E Eirobiro 06.12.2012

Tad redz kur atdūrās. Nekas, gan jau viss bija izplānots, tur jau cietumi kā kurorts, pasēdēs pāris mēnešus, un tiks laukā, varēs tēlot tālāk savu iedomāto lomu par veiksmīgo uzņēmēju.
Kaut kas tomēr tai mūsu valstī nav kartībā. Kā viņai izdevās to svešo bērnu tur dabūt. Tagad pat otra vecāka parakstu vajag, ka viņš atļauj izbraukt. Nu ko mēs teicām - vai nav vienreizēja aktrise. "Nacionalais" "Daile" ņemiet viņu ciet skatītaju netrūks.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes