Larisa Kirjanova/Лариса Кирьянова - Krāpniece/Мошенница

Īslaicīgi īrēju istabu no šīs sievietes, Larisas Kirjanovas, viņai ir 57 gadi, pēc izglītības viņa ir psiholoģe-socioloģe, ja viņa jums stāstīs, ka viņa ir jaunāka, neticiet, jo es redzēju viņas dokumentus. Savas zināšanas un izglītību Larisa izmanto, lai apkrāptu neuzmanīgus īrniekus.

Pirmkārt, viņa paņēma manu pases kopiju, kaut tas ir pretlikumīgi. Otrkārt, viņa mani apkrāpa, paņēma nevis 8 santīmus par kWh elektrības, bet gan 82 santīmus par kWh!!! Es to diemžēl uzreiz nepamanīju, jo viņa, pieņemot naudu no manis, daudz runāja, novērsa manu uzmanību un neļāva iedziļināties viņas uzstadītajā "rēķinā", ja tā var nosaukt uz maza netīra papīra gabala neskaidri uzrakstīto.

Vēl staigāja pa dzīvokli ar MELNĀM, NETĪRĀM BASĀM KĀJĀM, man pēc viņas nācās mazgāt grīdu. No īrniekiem tik prasa tīrību un klusumu, bet pati ir ļoti nevižīgā sieviete.

Uzmanieties!!!

I

S smīkņa 02.09.2013

Ja ņēma 0.82Ls/kWh, cik tad liels tev bija elektrības rēķins? Neticās, ka to var nepamanīt, ņemot vērā, ka vidēji cilvēki mēnesī notērē vismaz 100kWh.

I ilona.bie 02.09.2013

Zinu, ka pati esmu vainīga, ka nepaskatījos uzmanīgi, un nav arī tik ļoti žēl tas naudas - tur bija kādi daži pierakstīti lati, jo patērēti pa to nedēļu tikai daži kWh. Vienkārši esmu sarūgtināta, ka mani apmānīja ka bērnu:(
P.S. Vismaz 100 kWh mēnesī?! Nu viņi gan esot miljardieri, es sev pat televizoru nevaru atļauties. :(

S smīkņa 03.09.2013

Tu vienkārši neko nesaproti, jo, ja vien mājās neviens nekad nav, tad dažas kWh pa mēnesi nekādā veidā nesanāks.

Jā, Latvija - miljardieru zeme.