LAQUE Nails and beauty - Slikts serviss

Sliktas kvalitātes manikīrs. Var jau visādi gadīties, bet pirmo reizi man gēllakas nagi sāka taisīties vałā jau 1 dienā. 😳 3 dienas pēc manikīra jau viena naga nebija. Uz citiem 3 ir kabatas. 😳 daudz iegriezumi kutikulās. Łoti neiesaku šo salonu, jo pat uztakstos vińiem nekādu atbildi nevar sańemt. Łoti necilvēcīga attieksme, reti gadās šāda attieksme no salona puses. 🤷‍♀️

Papildināts Lelde 08.04.2022

Kā arī bloke sūdzību rakstītājus. Tatad kas to zin, cik daudz ir neapmierināto. 😖

S Ssenyorra 09.04.2022

Es turpat taisīju manikīru vairākas reizes un viss bija ok. Atkarīgs vairāk no meistariem, salons gan ir labs

L Lelde 10.04.2022

Protams, var gadīties visādi, bet salona praktika bloket un dzest atsaukmes vien par kautko liecina. Šīs darbības liecina ka., suns zin ko ēdis un ta viniem ir ierasta prakse. Varēja iznākt ar mani uz sarunu. Neko vairāk arī uz to brīdi negaīju. Turpināšu likt atsaukmes, ganjau vēlkāds atsauksies, jo tepat palasot ir vel sūdzības.

| ||| 09.04.2022

LAQUE
Nails and beauty -

Ljoti
labs Sarviss
Iesaku visaam &

Visiem...

L Lelde 10.04.2022

Tik labs salons, ka nagi nokrīt pirmajā dienā, tiešām iesaku tikt pie vienas dienas nagiem 😂👍