Laneks - Sūdzība

Biju LANEKS (Satekles ielā 1) saregulēt savērsumu, bet meistars man saka ka jāmaina šis, tad tas un vēl tas, jo savādāk nevarēšot noregulēt... Protams pats piedāvājās visu nomainīt.

Kaut gan uzreiz šķita dīvaini - gandrīz jauns auto (pāris gadi) un tik daudz noplīsis??? OK, sapirku detaļas un aizbraucu pie pazīstama cilvēka uz servisu visu nomainīt... bet izrādās, ka jāmaina bija tikai viena priekšējā riepa!!!
Žēl iztērētās naudas, jo pirku oriģinālās detaļas un iztērētā laika.

Iesaku braukt uz servisu, kur strādā kāds pazīstams vai uz tādu, kuram tiešām uzticies, jo ar vien vairāk parādās tādi autoservisi, kas maina visu- gan to ko vajag, gan to ko nevajag tikai, lai noplēstu no klienta pēc iespējas vairāk.
Vai tiešām servisā strādājošie nesaprot, ja vienreiz esi apkrāpis klientu, tad otrreiz viņš noteikti vairs neatgriezīsies?

K

L Lama 29.10.2010

Cik zinu tad LANEKS ir krievu kantoris. Krievu kantoriem vairāk nekā latviešu firmām ir raksturīgi domāt īstermiņā. Šodien ir klients- slaucam cik varam, pofig ko klients domā, makšķerēsim nākošos muļķus. Tāda mentalitāte. Viens "bisnesmenis" man klārēja šitādu stilu- labāk apdīrāt līdz pēdējam 5 klientus, nekā normāli apkalpot 10. Jo redz, ar tiem 10 normāli apkalpotajiem klientiem 2x vairāk darba, a ienākums tāds pats.

M Meistars 02.11.2010

Cienījamais Gati. Baigi gribētos zināt kuram auto yad tu biji regulēt savirzi :-) Mēs kopš oktobra sākuma nevienam neregulējam riteņu ģeometriju jo VNK trūkst laika :-). Nevajag lieki dirst ja nebija iespēja savādāk rast iespēju apmelot šo konkrēto iestādi
P.S to Leila - LANEKS vadībā ir krievi, bet servisos gan ir latviešu tautības vīri :-) Par domāšanu īstermiņā - kāpēc firma jau 15.gadus strādā ar daudziem patstāvīgiem klientiem????? JUMS SKAUŽ ???????

K karumins 03.11.2010

Pie jums biju septembra beigās.
Jau jūsu agresīvā atbilde šeit liecina par jūsu attieksmi pret klientiem.