Landijs Liepiņš - Neatdod parādus

Landijs Liepiņš, darbojas tajā skaitā atpūtas un izklaides jomā. Iepriekš mēģinājis attīstīt citus projektus, kas izgāzušies un palicis parādā par tiem. Naudu neatdod, sola pēc mēneša, pēc nedēļas utt, bet tā arī nav spējīgs atdot, aizbildinās, ka neesot kontu bankās Latvijā.
Pašam nekas nepieder, līdz ar to no viņa nav ko ņemt. Tāpēc, ja no Landija Liepiņa ir piedāvājumi investēt biznesā, attīstīt projektu, vai vienkārši lūgums aizdot naudu - labi padomājiet pirms iesaistieties, jo riskējiet neatgūt ieguldījumus.

Mr. Landijs Liepins, personal activity is related to leisure and entertainment industry. Previously has been involved in different projects that have failed and money invested from third parties has not been paid back. Does not settle debts, does not repay money borrowed, atates that does not have any accounts in bank. Does not own anything, therefore nothing can be taken from him to settle his creditors claims.
Therefore if you have received any offers or ideas to invest in business related with Landijs Liepins, to invest in his projects, or just request to lend him money - think well before involve due to fact that risk that you will lose your money is very high.

K

Diemžēl arī man šis cilvēks ir parādā. Un scenārijs kādu šis ir izdomājis ir tāds pats kā sūdzības autoram. Pieļauju, ka ir ļoti daudz cilvēku, kam Landijs Liepiņš ir parādā, domāju, daudz. Telefona numurs tiek nemitīgi mainīts, nav sazvanāms, vai kā citādi dabūjams rokās. Kad parāds tiek atprasīts, aizbildinās ar visādiem solījumiem un galu galā pazūd.
Brīdinu citus, ar šo cilvēku nekādos darījumos neiesaistīties.