LAMB

Vakar (22.02) gadījās palikt uz Jelgavas šosejas ar VW Passat, kam izjuka ģeneratora siksna.Meklēju palīdzību LAMB, kur man paziņoja, ka viņi tādu darbu nevarot uz ceļa izdarīt, vajadzēšot transportēt uz Rīgu, kas izmaksās Ls 28.Sazvanīju savu brāli, kas pēc siksnas koda nopirka jaunu-Ls 2.10 un ar parasto amatieru atslēgu komplektu šo darbu paveicām 5 minūtēs tur pat uz ceļa.

L Law_ 06.03.2007

LAMB ir alternatiiva tam kam Juus devaat priekshroku. Muusu tiesiibas ir izveeleeties ;).

I Inkognito 01.08.2008

Nezinu, kāpēc Salvisam ta gadījas, jo esmu ļoti apmierināta ar LAMB darbu, ne jau vienu reizi viņi man baigi palidzēja uz ceļa. Liels paldies jums :)))

L livests 01.08.2008

man arī gadījas problēmas uz ceļa, bet es izsaucu aotoevakuācijas firmas
"Grieta " darbinieku, kurš ātri paveica savu darbu un nogādāja a/m tuvākājā auto remonta darbnīcā, paldies viņam par sapratni un ātro darbu.