Laivojam.lv - Serviss

Tad par lietu:
Uzmanieties!
Pirmo reizi ar ko tādu sastopos un pirmo reizi rakstu negatīvu atsauksmi par uzņēmumu un personālu...
1. Rezervējām 8 laivas, iemaksājām par katru laivu drošības naudu 25e (kā tika teikts, tā jāmaksā, lai vispār laivas tiktu rezervētas) .
2. Četri braucēji saslimuši ar kovid un vēl divi ģimenes apstākļu dēļ netiek uz braucienu... Par to, ka trīs laivas netiks izmantotas, tika paziņots trīs dienas pirms brauciena!
3. Piegādātas uz brauciena sākumpunktu tika 5 laivas! Bet samaksāt lika pilnu summu par 8 laivām, savādāk netiks dota neviena!
Kopsavilkums un morāle:
tika iekasēta no trim laivām ne tikai drošības nauda (ar to rēķinājāmies) , bet arī bija jāsamaksā atlikušie 75e par neizmantotu pasākumu! Drošības nauda ir kā rokas nauda, kuru pārdevējs vai uzņēmējs no klienta pieņem gadījumiem kā šis (klients atsakās no pakalpojuma vai preces) un to neatgriež, kas ir pats par sevi saprotams, bet šādu uzņēmuma rīcību/šantāžu es redzu pirmo reizi! - ''ja nesamaksāsiet par pārējām rezervētajām laivām pilnu summu, mēs jums laivas nedosim vispār, man vienalga kādi ir iemesli" - uzņēmuma darbinieks ģirts
par šādu uzņēmuma politiku mēs netikām brīdināti un arī uzņēmuma mājas lapā par to nekas nav rakstīts, strādā viņi pēc principa, kā gribu, tā daru - negribi, nevajag!
Uzmanieties!
"latviešu" bizness, kamer otru neapčakarēsi, tikmēr tas nav bizness! Attieksme izsaka visu!
Pēc brauciena neaizmirstam paņemt čeku, lai labi laivojas ;)

#laivojam.lv #laivas #kanoe #kajaks #laibubrauciens #laivosana
#kempingi #pirtis #upe