www.sudzibas.lv Laine Bordjuga un Edgars Justs Parāds, netīrība, nekārtība

Laine Bordjuga un Edgars Justs - Parāds, netīrība, nekārtība

Negodīgi īrnieki. Nemaksāja visu laiku minot finanšu problēmas. Dzīvoklis neatbilstot viņu prasībām tādēļ jāremontē rezultātā puspielipušas tapetes, nekārtīgi nokrāsotas durvis (visi stikli noķēpāti, vecā krāsa cauri spīd) , grīda ar krāsu, kājlīstes pazudušas utt. Neieteiktu viņiem ļaut jebko remontēt. Sāka elektrību remontēt, rezultātā pilna virtuve ar vadiem un lampas nedeg. Burbuļvanna vairs nedarbojās, plīts virsmai stūris nolauzts u. T. T. Kaķis koridorā tapetes noplēsis. Grīdas ar skoču, konfektēm, tapetes-norautas sazīmētas. Dzīvoja viņi nepilnus divus gadus. Ievācoties minēja, ka iepriekšējā vietā bija problēmas ar kaimiņiem un arī pie mums tas pats (kaut gan mums labi kaimiņi, nekad viņiem ar īrniekiem nebija problēmas) . Aizbrauca atslēgas neatdevusi, pastkaste pilna ar kredītiestāžu vēstulēm (Creditreform, Gelvora) .