Laimz kazino - Krāpšana

Kazino ar maksimāli bēdīgu atdevi. No nospēlētiem 600eiro ar likmēm no 80centi līdz 4eiro spēlē The Book Of Ra neiedeva nevienu brīvspeli. Pašās beigās iedeva 2 burtu līnijas, kas arī bija lielākais laimests.Pārējā nauda bez atdēvēs vienkārši izkusa. Šo kazino neiesaku.

F

B Bez vārda vārds 11.05.2022

Aizdod man naudu, ja nav kur to likt. Es pa 600 eur varētu zobus salabot. Vismaz jēdzīgi ieguldīta nauda būtu.

B busjauok 11.05.2022

jāmāk spēlēt vai jāmet miers!

G Gonzo23 12.05.2022

Vajag pamainīt spēles, saprast, kad nedod, jāiet citā, laimz vispār trash

G geoorgge 14.10.2022

Jūs zināt, tagad ir daudz dažādu kazino slots bet, ja jūs nezināt, ko izvēlēties, tad personīgi es varu ieteikt jums vienu iespēju https://jauni-kazino.com/ tā kā tur jūs varat izlasīt dažādu laika nišu pārskatus un saprast pēc tam, kas jums nepieciešams bez problēmām. Es ceru, ka es jums palīdzēju.