www.sudzibas.lv Laimes Lācis nevedat tur bērnu, nav jēgas

Laimes lācis - nevedat tur bērnu, nav jēgas

Nevedat bērnus uz šo dārziņu, mācību maksa augsta mēnesī sanāk apmēram kopā ar ēšanu 350Ls, par lielu slimošanas laiku neko neatrēķina. Mazā sakreņķējusies, nepatīk galģi, vai nu ar audzinātājām viss nav kārtībā, vai tiem bērniem, tapēc pametām šo dārziņu. Un nodarbības un darbiņi arī ta kā pa maz, uzskatu ka neatbilst cenai, ar bērnu pavadītais laiks. Un ja jautā darbiniekiem, kā ar ugunsdrošību, visi rausta plecus, pat nespēj izstāstīt, vai reāli var izskriet ārā no otrā stāvu, jo tur ir tikai vienas trepes.Galīgi neesmu apmierināta, ja naudas ir pa daudz, droši vedat bērnu, bet labāk vest uz tiem dārziņiem, kas tur pat blakus, tur viss kārtībā, un vecāki arī apmierināti, i ar dienas aktivitātēm, gan ar ēdienu.

M