www.sudzibas.lv Laimes Lācis beatbildība, nemaksā algas, apkrāpj

Laimes lācis - beatbildība, nemaksā algas, apkrāpj

Neejiet strādāt uz "Laimes Lāci" privāto dārziņu, vai bērnu centru. Jo darbā pieņem, uzraksta līgumus, algas nemaksā, nodokļus ar. Jālūdzas lai samaksā, bet tad īpašnieks, Publio, lauzītā krievu valodā atbild ka nav naudas, vai ka neesot bijis kvalitatīvs darbs, utt. Tā viņš dara ar visiem, vienalga, aukle, apkopēja vai apsargs, no sākuma tēlo labo, kārtīgo, bet kad jāmaksā, vnk. nemaksā, un takā papīri sarakstīti tā lai mazāk nodokļi, pierādīt neko nevar.
Ta kā tas ir dāziņš, uzmanieties auklītes un pedagogi, jo algas laicīgi nebūs, un ja solīs vienu summu, pēc 2 mēnešu gaidīšanas izmaksās citu, uz pusi mazāku, un teiks ja kas nepatīk lai iet prom.
Pašlaik atlasa darbiniekus, un stāsta ka sākumā minimālā un tad paaugstinās, bet tālāk par paaugstinājumu neitiek. Stāsta ja būs daudz bērnu dārziņā, tad būs arī lielākas algas, neuzķerieties. Šis īpašnieks, domā tikai par sevi un nedomā par līdzcilvēkiem, ta kā uzmanieties.

Ne

Zi zinaida 27.01.2011

I nado bilo vse taki napisatj: īpašnieks, Publio, lauzītā krievu valodā atbild ! Nu ne mozete bez etogo! Na lati6skom, vam bi tak nikogda ne skazali!

Ma martins 28.01.2011

Zinaida, ko tu tur plurksti?
vairs rakstit neproti?

Ma martins 05.02.2011

changal, redz cik skaisti proti latvieshu valoda uzrakstit. :) man nav, jo slinkums. cik tad tur uzinstalet-valodas riku josla divus klikskus, bet interneta esmu atradis kka, un sadi veidojas parpratumi ari starp citu ;)

ča Čangals. 05.02.2011

Kas tad tev Mārtiņ pēkšņi notika, ka lakstīgalas balsī pēkšņi sāki dziedāt?

Ma martins 06.02.2011

man menstruacija beidzas :DDD

Bi Bijušais darbinieks 08.09.2011

Viss, kas rakstīts par šo iestādi ir pilnīga taisnība. Un te nav ko vairs apspriest!
Cilvēks bezatbildīgs un nevelas ieguldīt, lai pēc tam būtu peļņa! Nopelnīt visi vēlas, bet šādi rīkoties ar darbiniekiem vienkārši dara neogidu pašam cilvēkam, kas nosaukts vardā!