Laima un Staburadze - Zemi atalgojumi

Labdien. Kāpēc tik zemi atalgojumi ir slavenajiem SIA Staburadze un SIA Laima zemi atalgojumi?! Vai tiešām cilvēki, kas tur strādā ar virstundām un pat sezonāli, nav cilvēki?!
Iznāk tā, kas sēž kantoros un priekšnieka krēslā, priekš tiem vajag pelnīt algas un prēmijas, bet tie, kas TIEM kantoržurkām pelna šo naudu, nav pienācīgi jāatalgo un jānovērtē, jāciena?! Iznāk, ka parastie strādnieki ir tikai baltie Latvijas vergi, kas pakalpīgi tiem rukās?! Nu kā var mīlēt šo valsti un darba devējus?

Работяга 26.10.2017

Ka varam spries bez faktiem? Cik atalgojums? Cik strada cilveki? Ko zurki peln? Spriezot pec jusu sudzibam jus tur vispar nestradajat..

Ventilators 26.10.2017

Jums, jāvēršas pie uzņēmuma vadības un pēc tam citās instancēs. Katrā uzņēmumā ir amati un katram amatam savi pienākumi un katram amatam savs atalgojums.

Ja neesat spējis iegūt pieredzi un izglītību (cītīgi pie tā strādājot pašam), lai tiktu labākā amatā, tā nav uzņēmuma vaina. Tas ir jūsu slinkums. Gandrīz jebkurā uzņēmumā ir "melnstrādnieku" amati, bet nu kā nu kurš to uztver. Un to vienmēr kādam būs jāaizpilda. Un tur nestrādās apņēmīgs cilvēks ar mērķi dzīvē sasniegt vairāk nekā citi.

Ja meklē un piepildi pats sevi var atrast. Savas ģimenes labklājībai cilvēks strādās un meklēs labāku darbu, pat strādās vairākos darbos. Citiem pietiek ar vienu darba vietu.

Tā ir pašu darbinieku vaina, ka neprotestē. Uzņēmumā ir vakance un noteikumi. Noskatieties raidījumu "Aizliegtais paņēmiens". Tur ir daudz sižetu par darbinieku motivētību. Ar visu to, ka sūkstas un baidās vadības, neko nedara lietas labā. Nav ko baidīties, ir jāsaņemas.

Работяга 26.10.2017

Pats komentars kuru dzive esmu lasijis... valsts pasa taisa programmu idiotu programmu lai ta butu lielaka... jusu komentars ka janem divas un tris darbsvietas, kad mes agrak pelnijusi divreiz vairak bet valsts sabruks algas un mums tagad iet stradat uz trim darbiem? Tu pelnisi vairak to darbadevejs ieraudzis un vispar nemaksas!

Работяга 26.10.2017

Jus varat aiziet usakova nobalsot, un jauna gada jums algas palielinas vai salabos velocelu lidz darbam lai brauktu ar padomlaiku ricuku..

Ventilators 26.10.2017

TEv nedalec, laikam.

"Tu pelnisi vairak to darbadevejs ieraudzis un vispar nemaksas!"
Atrodi normālu darba vietu! Beidz strādāt Maximās, Rimi, Laimās un Staburadzēs. Sāc kaut vai kā noliktavas darbinieks loģistikas uzņēmumos. Nebūs kapeikas. Būs otra galējība, fiziskais un iespējams aukstumiņš.

"valsts pasa taisa programmu idiotu programmu"
Kura valsts nav tāda. Ja ir, ko tu šeit vēl dari!

"kad mes agrak pelnijusi divreiz vairak"
Arī tagad to var. Ir jāgrib, nevis jāizpīpē smadzene. Laikam ejot arī pašam jāattīstas!

"Jus varat aiziet usakova nobalsot"
Kāds sakars Ušakovam! Viņu var ienīst arī tāpat vien! Es pat Rīgā nodokļus nemaksāju, jo esmu deklarēts citā pilsētā. Kas vainas velosipēdam, lai ar to pārvietoties pa ielām? No meža esi iznācis vai kā?

Ja esi bez ģimenes, pārvācies uz laukiem. Tev gan samaksāas gan izmitinās. Nebūs jāsatraucas par šokolādēm, kas bojā zobus.

A Alīda 27.10.2017

Zini, es piekrītu, ka ir pašu darbinieku vaina, ka neprotestē, bet arī tur ir kādam jāuzņemas atbildība. Protams, ka katram amatam ir savs atalgojums, bet uzskatu, ka arī Latvijā vnk strādniekam arī ir normas robežās sevi jāstutē, tāpat kā sievietei arī ir tiesības savu naudiņu saņemt, pat ja vīrs ir ģimenes maizes pelnītājs. Bet jā tāda nav?! Tu esi viena ar savām problēmām un tāpēc nav jāmeklē kāds vīrietis, lai Tavus bŗenus, Tevi stutētu, riebjas man šie paņēmieni!Bieži vien sievietes paliek vienas ar saviem bērniem un ar pilnu atbildību pret saviem bērniem, kom. maks. utt, sevis uzturēšanai, uz to arī Sievietei ir tiesības, bet par brutto eur 500 uz rokas neto 372 laikam tas nav iespējams. NORMAI ir jābūt vismaz 800-1000 neto uz rokas. Kāpēc Latvijā vnk strādniekam, kam jāstrādā un ir tiešām labs darbinieks priekš darba devēja, kolektīva, sevis, nevarētu pelnīt VISMAZ šo minimumu, lai NORMĀLI izdzīvotu? Kāpēc sievietei būtu jātstāj savi bērni novārtā, lai strādātu 2 vai 3 darba vietās, lai ŠOS TE neto līdz 1000 nopelnītu?
Es nerunāju par tiem, kas ir slinki vai arī ar kaitīgiem ieradumiem, es tos neieskaitu šajā kategorijā, arī neieskaitu šajā kategorijā , kuriem ir veselības problēmas, bet tieši par tām/tiem, kas ir spējīgi strādāt un vēlas strādāt. Tāpēc jau nekladzināsim, kāpēc nemācījies augstāko izglītību , kāpēc tā nedarīji, kāpēc šitā un tā, katram ir savs dzīves stāsts, bet ne jau par to runa šobrīd ir. Ir runa par atalgojumu, ko sieviete, NORMĀLA sieviete vēlas pelnīt!
Un nav runa... jūs neesat spējis..., ko neesmu spējusi, strādāt vienā darba vietā vai to, ka neesmu spējusi strādāt vairākās darba vietās? Idiotisms! Man nav jāstrādā vairākās darba vietās, es vēlos vienā darba vietā strādāt, līdz savai saucamajam pensijas vecumam! Ja savam darba devējam vēl esi,skaities darba spējīgs, protams.
Meklēt un piepildit tu vari sevi, ja tev ir laiks par to domāt, man nav laika, man ir jāstrādā un jāpelna nauda izdzīvošanai un bērnu stutēšanai skolā un prasībām skolā, ekskursijām, valodas kursiem , apģērbam, ēsanai augosīem bērniem, tā lūk!

Dainis 26.10.2017

Melnstrādniekam, melnstrādnieka alga tāda ir dzīve..

A Alīda 27.10.2017

Nav viss, arī melnstrādnieks ir cilvēks, kurš dara to, ko citi kantornieki neprot, kāpēc viņiem sevi par melnstrādniekiem jāuzskata?! Cieni sevi vairāk, pat domās!

Dainis 27.10.2017

Melnstrādnieks ir cilvēks kurš izpilda elementāru fizisku monotomu darbu, to pat pērtiķim var iemācīt, nesaku, ka tāpēc visi ofisa žurkas ir gudrāki arī tur trāpās vienkārši labi izglītoti melnstrādnieki :)

Работяга 27.10.2017

Dainies spriez ka Andrejs Mamikins no Eiroparlamenta... domaju vinam no augstuves tads pats skats...

A Artis 28.10.2017

Daini. Skandnāvijā arī sētnieki un apkopēji ir cienījama profesija kas tiek arī labi apmaksāta. Tīra un sakopta vide ir svarīga, un vīri uzvalkos to nedarīs. Kamēr visi domās ka Jūs, pie mums nekas namainīsies... Diemžēl.

Работяга 28.10.2017

Artis ja jus brauksiet pats, bet ja caur latvijas starpniecibu jus vel lielak apzogs.. atbrauksiet ar paradiem..

Работяга 28.10.2017

Un norvegija tikai ziemeli labi pelna, citi kautka.. un vel piesmauks, sedesi ka daini interneta un komentesi visadus suduraxtus...

D Devids 28.10.2017

Dainis visur raksta savus jelos teikumus. Kuriem nav ne mazakas jegas. Spreizot pec vina profila vins cel tik sev reitingu un poziciju topa un neko citu. Spreizot pec daina rakstita katra sudziba vins vinu komente ar negativu rakstu. Secinajumu darat pasi vai jega vispar klausities daina rakstos . Atvainojos bet datoram nav garumzimju.

P PurvaBrideejs 26.10.2017

Alga tāda, jo tas darbs ir tieši tik vērts, nav svarīgi kas par uzņēmumu. Gribi lielāku algu - iemācies ko jaunu un darba tirgū nepieciešamu.

A Alīda 27.10.2017

Pastā arī ir ĻOTI ZEMI ATALGOJUMI!

A Alīda 27.10.2017

Te jau panorāmā runā, ka 2 gadu laikā domā par tādu algu pacelšanu, ka valstvīri par to domā, bet es tam neticu... Ja tā turpināsies, būs arī man jāceļo uz slavenajām ārzemēm, kā puika pabeigs 12. klasi. Jo ja es tur strādāšu, šis mācīsies augstāko izglītību tur, vismaz pašiem būs jēga dzīvot.

A Alīda 27.10.2017

...Būs jēga NORMĀLI dzīvot.

Работяга 27.10.2017

Jusu runas tuksi vardi.. ka var spriest ka maza alga nezinot cik ta ir... vienkarsi uz jusu domam balstoties.. varat vel skaitit uznemumus kuri neko nemaksa mums to nekas nesaka..

P Pretenzija Pretenzija 27.10.2017

Ei ti ! Ko slēpies zem cita nika. Ko pats , ko nezini, a?! Tu tur esi bijis>?! Ka zini tā spriest un uzdot jautājumus, ko pats nesaproti ir tā vai tā nav. Papētīju ss.com un nva ar tādā prasībā ir sezonas darbiniekiem piedāvātās algas,
посмотри и тогда!
Nr. 1 staburadze:
Mēs piedāvājam:
- mēnešalgu EUR 470, - bruto (~337 eiro uz rokas)
- apmaksātas siltas pusdienas
- sociālās garantijas
- iespēju iegādāties produkciju par ļoti pievilcīgām cenām

Nr. 2 laima
Piedāvājam:
- mēnešalgu 470 EUR bruto (~337 EUR uz rokas)
- darba apģērbu
- apmaksātas siltas pusdienas
- sociālās garantijas

Un interesants jautājums, kas par siltām pusdienām? Mož kaut kas nekas?

P Pretenzija Pretenzija 27.10.2017

Vegan gaili, tev ir skaisti vārdi pēdiņās, bet cilvēks jau raksta ka nav laika domat par ko citu. Un meklējumos ieslīgt, tev to nesaprast, ja pats neesi šajā situācijā. Latvāņiem ir tiešām loģika, apsriest to, ko paši nebauda un līdz vēmienam, analizē līdz vēmienam.