www.sudzibas.lv Laima G. VSAC "Ropaži" Nelaiž uz veikaliem ārpus Ropažu pansionāta teritorijas

Laima G. VSAC "Ropaži" - Nelaiž uz veikaliem ārpus Ropažu pansionāta teritorijas

Sveiki!
Šī nav vienkārši sūdzība, bet gan negatīva atsauksme par to, ka Ropažu pansionāts pārkāpj cilvēktiesības tik neskaitāmi daudz reižu. No 2020. Gada augusta tika izstrādāti ieteikumi, ka es prātā sajukšu, un tas man izraisa dusmas! Nelaiž uz veikaliem "liepavoti" un "lats", bet gan uz "Latvijas pastu" un swedbank bankomātu. Tas nav bļaha muha normāli! Ja es gribu doties uz augstāk minētajiem veikaliem, atļaujas vietā - aizliegums doties. Es to nepieļaušu arī turpmāk, jo es pieprasu Ropažu pansionāta vadības atkāpšanos, ja ne - izsaukšu televīziju uz Ropažiem. Un vēl kas - ejiet jūs visi di***! Pie velna - es gribu tikt laukā no Ropažiem uz citu vietu, kur šādi noteikumi neeksistē!