www.sudzibas.lv Laima G. VSAC "Ropaži" Cietumsods līdz 8. janvārim par ne par ko, karantīna kā cietumā

Laima G. VSAC "Ropaži" - Cietumsods līdz 8. janvārim par ne par ko, karantīna kā cietumā

No vakardienas, 29. decembra līdz 2021. gada 8. janvārim mūs ne par ko ietupina tajā karantīnā kā cietumā sēdēt par ne par ko. Kā Es tagad nomaksāšu tos rēķinus? Vai visi pasākumi ir atcelti par to, ka tas ir izdomātā vīrusa dēļ? Es jūs neieredzu! Es aizbēgšu no pansionāta dēļ tā visa! Ja jūs nedarat savu darbu, tad lieciet man svētu mieru!

н НеКариньш 30.12.2020

"Kā Es tagad nomaksāšu tos rēķinus?" - - - Tev ir internets un visiem bankam ir internet-bankas...

K Kaspars Bariss 30.12.2020

Hrrrmmm!

Vagons Komā 01.01.2021

Tev derētu paslimot. Paguli 3 dienas ar galvassāpēm un padomā. Vēl bez mēles paliksi varbūt. :D

viņam derētu kaut vai nomirt jo viņš ir ļoti psihs cilvēks