Laima Cakstina ( laima-mocropigmentation.com) - Neizprotama riciba!

Labdien! Nekada gadijuma neapmeklejat so meistari. Veicu pirmoproceduru uzacim( janvari), nakamo bija iespejams sarunat tikai pec 2.men. Tuvojoties procedurai, neparedzamu apstaklu del man bija jaaizlido.( Neuzskatu, ka man nepazistamam cilvekam japaskaidro apstakla nopietniba)Uzrakstiju un ludzu parlikt proceduru. Teica, ka viss pilns pierakst, tad, ka nerakstot vairak nevienu lidz Maijam. Tad kaut ko par cenu saka murgot, ka busot dargak...teicu, man nav butiska cena, bet pabeigt iesakto, jo skats pec vienas reizes bija ne parak labs! Kad sapratu, ka sis cilveks vienkarsi netaisas man nekadu laiku piedavat, teicu, ka samainisu bileti un busu, nolikta laika un vieta...uz ko vina man atbildeja, ka tik un ta mani nenemsot un lai meklejot citu meistaru! Adekvati, vai ne:)))))))))))) lieki piebilst, ka ejot pie jauna meistara, atkal jamaksa pilna cena:)))) PA GABALU!!!!!!;)

Papildināts ali i 30.03.2016

Bija izveidojies neliels pārpratums ! Atvainojos meistarei! Viss atrisinājās korekti!

Eseseseseseseses 01.04.2016

Vo, vo - vispirms izblaustaas un tikai tad saak skaidroties ar meistari. Vispirms iemacies ar cilvekiem runaat un tikai tad savas klauzes cep!

L Laima Cakstina 06.04.2016

Alise Indriksone, cerams Jūs atpazīstat savu parakstu!
Piebilstu, ka "sūdzībā" atspoguļotā informācija nav patiesa un Jūsu atmiņas atsvaidzināšanai pievienoju "Klienta anketas" fragmenta fotogrāfiju.
A.c L. Čakstiņa

L Laima Cakstina 06.04.2016

Jā, protams sadarbība ar Jums tiek pārtraukta un korekcija atcelta! :)

A ali i 06.05.2017

Loti gribetos ielikt musu saraksti...????
Varbut Jus bijat par daudz ieravusi tai diena un neatceraties ko rakstijat Man. Bet iszinas jau paliek..parlasiet Pati, un varbut sapratisiet, kuram seit nav taisniba.. A.

I ierobežojumi 06.03.2018

Mājas lapā nav informācijas par to, ka Laimas Čakstiņas studijas klientiem pastāv vecuma ierobežojumi.
Līdz ar to informācija mājas lapā ir maldinoša.
Nav grūti demonstrēt portfolio, kur ir ielikti darbi klientēm, kuru vecums ir līdz 30...

Pirmajā sarunā, kad gribēju pieteikties konsultācijai, atbilde bija, ka konsultācijām nav laika un prasīja, kāds ir mans vecums. Atbilde bija šokējoša: ar tāda vecuma cilvēkiem viņa nestrādājot un man bija jānoklausās cik man un ar mani viss ir slikti un bezcerīgi...

Atgādinu, Laima Čakstiņa nebija mani redzējusi, tā bija pirmā telefoniska saruna, pazvanot, lai pieteiktos uz konsultāciju.

L LC 06.03.2018

Cien. Dzintra Renigere!
Daudzas manas klientes ir bijušas vecākas par Jums un esmu viņām veikusi uzacu un lūpu procedūras.
Jūsu gadījumā (acu lainers ar ieēnošanu vai bez un apakšējā līnija) vecumam ir būtiska nozīme, lai neriskētu šādu procedūru veikt.
Jūsu vecumā acu plakstiņu āda ir salīdzinoši neelastīga, kapilāri kļūst arvien trauslāki un pastāv risks, ka procedūras laikā vai arī pēc tās - notiek pigmenta migrācija zemādā. Tas var izskatīties gaužām neestētiski. Turklāt, iepriekš veiktās procedūras situāciju tikai pasliktina.
Tieši to vēlējos Jums izskaidrot, bet diemžēl, mūsu sarunu esat uztvērusi kā personīgu apvainojumu.
Izvērtējot situāciju, sapratu, ka nav iespējams garantēt 100% labu rezultātu. Tādēļ procedūru atteicu!
A.c. L.Č

I ierobežojumi 06.03.2018

Viss kas bija vajadzīgs, atvainoties klientam...