www.sudzibas.lv Laikorns SIA Uzmanību - krāpnieku banda

Laikorns SIA - Uzmanību - krāpnieku banda

Ja nu tomēr sanāk kādreiz vērsties pie autonomātājiem, tad SIA Laikorns reģ.nr. LV400037778584 valdes loc. Aleksandrs Senatorovs kont.tel. 20540204 ; 25521146 ; 26002194 ;67331663 , mēģiniet tomēr apiet ar līkumu, un vērsties pie citiem līdzīga pakalpojuma sniedzējiem. Ar problēmas aprakstu īpaši neizplūdīšu, bet īsumā, iznomātājs Jums teiks, ka visas mašīnas ir labā un normālā stāvoklī, bet patiesībā tā nav. Bija man sākumā Peugeot 206, tad iedeva Mazda 323, tad Passat B4 mašīnas nebraucamas un ar defektiem, dēļ Passat tehniskajām problēmām, gandrīz vai iekļuvu avārijā !!! Mazāk kā trīs nedēļu laikā man bija šī lielā auto aprite, pēc Passat B4 kurioziem apnika tā visa padarīšana, un tā kā līgums man bija uz mēnesi, bet citu normālu mašīnu viņi iedot vairs nevarēja, solīja atmaksāt naudu par 9 dienām atpakaļ. Piektais jūlijs ir jau aiz kalniem, gaidīt vairs nav ko.

H