Laikapstākļi - Slikts serviss

Es īsti nesaprotu, vai tiešam mēs maksājam nodokļus šajā valstī, lai saņemtu šādu laikapstākļu servisu?! Ir marts, jopcikarārā, bet man salst acāboli! Shodien, ejot mājās, skatos uz lāstekām, kas karājas no koku zariem! Nav nopietni, es esmu bijis godīgs, lojāls tautietis visus šos gadus, strādājis melnu muguru - un martā ir jāvelk 4 ādas, lai nenosaltu. Es neuzskatu, ka tā ir pareiza apkalpošana, ņemot vērā Latvijas deputātu algas. Es jau rakstu petīciju interneta vietnē un sūtisšu to ar interesentu parakstiem Latvijas prezidentam, kā arī varbūt Lietuvas, jo gan jau tur arī ir auksti. Es nesaprotu, kādēļ daļa no manas nodoķos atdotās naudas netiek lietota tur, kur tautai reali vajag - SILTUMAM. Tā ir viena no cilveka pamatvajadzībām, un pasreizējā politiskā situācija liedz mums, man līdzīgajiem, saņemt to, ko daba mums vēlas sniegt, bet nevar, jo laikam kāds pavasarim ir uzlicis pieprasījumu vīzai pie iebraukšanas Latvijas teritorijā..
Man ir skumji, kad es skatos spoguli...
vienkārši skumji.

P.S. Kā var restartēt Android telefonu, man nav garumzīmju?

Kolta 21.03.2018

Būtu interesanti paskatīties , kā deputāti stumj prom sniega mākoņus un Raimis cīnās ar bargo salu.

Es noteikti esmu par shaadu notikumu paveersienu! Mums vajag vairaak taadu gaishu praatu muusu sisteema, ka Koltu!

Ne velti "Vējonis" - lai pilda savaa uzvaardaa iekodeetos pienakumus!

S Saivuxx 21.03.2018

Un ko tu godīgais pilsoni domā, ka tev tam būtu jāpienākas par brīvu? Tev tiešām žēl maksāt nodokļus? Deputāti strādā smagu darbu, tu pat iedomāties nevari kādu! un atļaujies vēl ko teikt par to? Laikam mājās nebiji, kad cieņu izdalīja..
Tici mums, ja tev pašam skumji spogulī skatīties, tad iedomājies kā ir mums pārējiem.. Izdari pakalpojumu - ačabolus uz ielas vairs nesaldē..

Saivuxx, vispār "godīgais pilsoni" jāliek komatos. :|
Laikam uzkāpu uz varžacs kādam politiskajam spēkam, ja reidz jālasa šāda žults pilna agresija sabiedriskā vietā.

P.S. Restartēju telefonu un atguvu garumzīmes, paldies visiem par palīdzību!

S Saivuxx 21.03.2018

Ak atvainojos Krūmiņša kungs par nepareizi lietotām pierurzīmēm! Bet vai tiešām tas šeit ir tas svarīgākais? Vienk nebija ko pateikt, tādēļ uzreiz jābrūk virsū citam.. Atkal pierādās, ka audzināts neesat.

Mani ļoti aizvaino Jūsu aizvainojošā attieksme pret manu personu. Mēs esam gandrīz vienas asinis, radušies no tās pašas Ādama ribas, bet klūp viens otram aortā bez aiztures... Aizstāvam tos, kuri nav pelnījuši un bāz manus nodokļu miljonus sev šortu kabatās, bet līdzcilvēku samīsim ar savām Ledus Karalienes neiecietības pēdām...
Man rāk raudas, šo lasot, un nē, ne zivis.

д Джонни 22.03.2018

Мы не платим налог на хорошую погоду, оттого и весна хреновая. Отошли в правительство петицию, чтобы ввели налог на солнце и на безоблачное небо. Как только на небе нету туч и солнце светит - платить всем 5 евро в день. Вот увидишь, тогда весна сразу придёт вовремя, и лето будет, как на Карибских островах. А то что-то мало налогов платим. В самом деле, сколько можно смотреть на эти лужи и грязь в ямах дорог. Ещё каких-нибудь налогов для хорошего настроения надо попридумывать.

Slikti laikapstākļi

Nepieņemami, ka jau virākas dienas ir lietains un vēss laiks! Kas notiek? Vai tiešām nevar normāla vasara būt?

S Saulcerīte99 10.07.2020

Viss kārtībā, tikko noskaidrojās debesis! Viss ir labi :)

S Saulcerīte99 10.07.2020

Man bieži nepatīk lietus!

S Saulcerīte99 10.07.2020

Vediet mani uz tvaika ielu!