www.sudzibas.lv Laika. Trāpījās dators brāķis Gribu pārliecināties, kāds ir šis Tsc serviss

Laika. Trāpījās dators brāķis - Gribu pārliecināties, kāds ir šis Tsc serviss

Pievienot sūdzību

www.sudzibas.lv TSC autorizēts serviss Slikts serviss
TSC autorizēts serviss - Slikts serviss
Serviss ir vienkārši di**ā. Atdevu normālu telefonu lai sataisa pa garantiju jo nevarēja sazvanīt. Pēc pāris dienām zvana servisa darbinieks un Saka ka telefona ir saliekts. Biju ļoti apjucis, jo nododot telefonu tam bija vizuāli skrāpējumi. Telefonu par garantiju netaisīja jo viņš esot saliekts, atsūtīja atpakaļ uz lmt klientu apkalpošanas centru. Aizejot apskatīt telefonu tas ir brutāli saliekts, sāna alumīnija korpuss pat ir vilnīti uzmetis. Šobrīd lieta procesā. Darbinieki ļoti rupji un bezatbildīgi.

02.12.2022
Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no TSC Serviss Support Pārstāvja atbilde 03.12.2022
Labdien! Noteikti izskatīsim šo jautājumu, ja būsim saņēmuši no Jums vai LMT klientu centra informāciju par konkrēto gadījumu. Taču vēlamies uzsvērt, ka servisa centrs nebojā iekārtas, mēs veicam iekārtas pārbaudi un konstatējam faktus. Ja iekārta neatbilst ražotāja garantijas nosacījumiem, tad remonts par ražotāja līdzekļiem nav iespējams.

Atbilde no TSC Serviss Support Pārstāvja atbilde 23 st atpakaļ
TSC ir ražotāju autorizēts servisa centrs, remontos izmantojam tikai oriģinālas rezerves daļas, kuras saņemam pa tiešo no ražotāja. Remonti tiek veikti ievērojot ražotāju remonta procedūras.

S Saandis123 02.12.2022
Share
Tweet
Ieteikt
Vairāk sūdzības par TSC autorizēts serviss
Atsaka garantijas servisu 4
Krāpšana, slikts serviss 8
Slikts serviss, mantas bojāšana 0
Sabojāta kamera saņemot no remonta 0
Slikts serviss un maldināšana! 1
Komentāri (4)
I IdiotuMekletajs 03.12.2022
Ne velti šie servisi bieži izbeidz darbību un tad atkal parādās ar citu nosaukumu.

0 2 Atbildēt
Atbildes (2)
I imis Rundāns 0 min atpakaļ
Nu redzēšu cik labs un godīgs ir tsc Autorizētais centrs. 1x telefonu nesaremontēja pa garantiju.3x sūtīju, pēc tam bija jaiet uz LMT izvēlēties citu telefonu jaunu. Protams zemākas klases telefonu.
Taga nosūtīju klēpjdatoru, kuru pēkšņi vairs ieslēgt nevar. Klēpjdators pat 2.mēnešus nenokalpoja. Iegādājos LMT veikalā.
Interesanti, kāds būs spriedums pēc diagnostikās. Jo parasti bieži atbildes ir, bija mitrumā, pārinstalēts windovs., jeb nokritis zemē...,klientu vaina. Garantija remonts nepienākas.
Kautkgan windova pārinstalēšana no maikrosofta orģinālas mājas lapas, nevar ietekmē datora neieslēgšanos. Pats arī remontēju datorus. Par cik datoram ir garantija neaiztiku. Bet jau zinu kas datoram par defektu. Jo tiko jaunu nopirku, nākošā dienā ieslēdzās, pēc 3 sekundēm pats izslēdzās. Akumulātors bij pielādēts. Pēc 20.min. izmantojot pāris pogas, ieslēdzās, bet ekrāns zibsnija.
Nu tiešām intresē, kāds būs spriedums pec tsc diagnostikas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes