www.sudzibas.lv Ladypizza Slikts un maldinošs serviss

Ladypizza - Slikts un maldinošs serviss

Pirmām kārtām jau kopš atvēršanās bija divas lietas, kas bija unikālas šai iestādei.
1) Bezmaksas piegāde picām, kaut vai sūtot vienu.
2) Kā jau liecina nosaukums, picērijā strādā daiļā dzimuma pārstāves un picas vienmēr piegādāja tās pašas meitenes, kuras picas cepa.
3) Veikt apmaksu par picu varēja gan skaidrā naudā, gan arī ar karti.

Tagad par pašu sūdzību. Pasūtam picas, viss forši otrā telefona galā jauka meitene, piekrīt pielikt sastāvdaļas un noņemt citas. Solītais laiks piegādei 40 minūšu laikā (telefonsarunā pateiktais) . Paiet vairāk ka stunda un zvana telefons, pilnīgi cita balss rupja veča balss - pica esot klāt. Nu labi, sarunājusi bijām ka maksāšu ar karti kad veicām pasūtījumu. Piegādā picu vīrietis nevis sieviete, diezgan vienaldzīgā un pat nepatīkamā tonī ar tevi runā, vēlas skaidrā naudā, nevis ar karti, no paša aromāta turpat uz ielas noģībt var (alkohols, sviedri vai nemazgātas drēbes nevar pateikt, jo smaka bija atbaidoša.

Skaidrs tikai viens, ka turpmāk ja vēlas picu jāsūta citur ir, vai jābrauc pašai pakaļ, jo cik apjautājos apkārt, visiem picas piegādā konkrētais vīrietis un daudzi saskārusies ar attieksmes un smakas problēmām.

E

B Bez_vārds 18.08.2022

Es jūs saprotu, tie veči ir ārprāts. Apbrīnoju, kā tādi vispār sevi var dēvēt par vīriešiem, smirdot. Varbūt šie arī gatavo, bet meitenes bija tikai pasūtījuma pieņēmejas... ?