www.sudzibas.lv Lady Taxi Visnepatīkamākais brauciens

Lady Taxi - Visnepatīkamākais brauciens

Gribas pievērst visu patērētāju uzmanību firmai Lady Taxi, kura ļoti skaļi izreklamējusies ar to, ka Jūsu rīcībā ir bezmaz vai viss, ko sirds kāro: jaukas, laipnas, atsaucīgas utt, vadītājas, tīras un nepiepīpētas mašīnas, bērnu sēdeklīši un tā joprojām. Tad nu pateikšu vienu - vakar ar meitiņu bijām i/c Olimpija, un lai nebūtu smagās iepirkumu somas jāstiepj uz sabiedrisko transportu, izlēmām izmantot Lady Taxi, jo tikai šīs firmas mašīnas tika atrodamas pie ieejas durvīm. Vizuālais skats - es saprotu, laiks lietains mašīna ilgi tīra neturas, bet vai tapēc man un bērnam drēbes būtu jāsmērē, salons arī laikam kādu laiciņu neuzkopts:((, kad taujāju pēc bērnu sēdeklīša, jo meitiņai ir 5 gadiņi, tad izrādijās, ka tāda NAV. Kā tad tā, bet visur raksta un saka, ka ir!!! Vadītājai, kuras vārdu es diemžēl neuzzināju, es laikam biju uzkritusi uz nerviem, jo kamēr aizbraucu līdz mājām, jutos kā autosacīkstēs, un šoferīte noteikti bija piemirsusi, ka nebrauc viena un salonā atrodas mazs bērns. Un vē kā pēdējais - maksa par braucienu - tā nez kāpēc pārsniedza to summu (parasti maksāju 5.50Ls, šoreiz 7.ooLs), kādu es parasti maksāju vienmēr braucot pa šo pašu maršrutu ar citas firmas taksīti (cik atceros, tie parasti bija balti audi), un ar alikumu šai skaistajai vadītajai arī radās ķibele, jo no 10Ls atradās tikai 1.50Ls izdošanai. Negibas jau teikt un runāt neko ļaunu, bet diemžēl mūsu galvaspilsētā tomēr ir lētākas taksometru firmas un atsaucīgāki šoferīši. Esmu dziļi vīlusies!!!

J

R Robis 27.01.2009

Nezinu cik teiktajā ir taisnības, bet tauta mēļo ka rozes par attiecīgu samaksu ne tikai stūrē autiņu... (protams ne visas).

K Koks 25.03.2009

Rozes man vakar norāva mizu.

E Ex_taxisc 28.04.2009

taksometru vajag izsaukt! tad arī varat izvirzīt pretenzijas pēc brauciena, a citādi jūs nekad mūžā nepierādīsiet, ka vispār esat braukuši ar taxi!

E Eva 14.05.2009

Izlasīju tik daudzos komentārus un no ši visa varu izpriest tikai to, ka nevar jau būt tā, ka braucienu cena tik ļoti atšķiras, ja tā labi parēķina tad nu tik un tā nesanāk tā ka viens maksāja 5, 5, bet izmantojot "Lady taxi" pakalpojumus 7-8ls, bet citam3Ls vietā jāsamaksā 7Ls, negribu nevienu apvainot, varbūt tiešām braucot tika izvēlēts apkārtceļš vai arī brauciens tikai veikts no citas vietas. Runājot par firmu "Alvix", ja jau tiešām tā firma ir tik laba, kapēc tad viņu nesen rādīja pa LNT raidījumu "Tautas balss" sakarā ar sūzdību un es pie tam pateiktu, ka ne mazu sūdzību.Par kvalitāti firma rūpējas!Pati esmu parbaudījusi!

Z zhuu 16.06.2009

esmu braukusi vienu reizi, noķērām uz ielas, pagadījās ļoti jauka šoferīte, aizvizināja mūs līdz mājām gandrīz pa taisnāko ceļu, dažus dīvainus līkumus gan uztaisīja, bet nu tur paši vainīgi, vajadzēja teikt, pa kurieni lai brauc, kaut gan no Origo līdz "morkovkai" nu tur nav pārāk daudz variantu kā braukt, bet nu labi, dievs ar viņu, bija vēls, mēs gribējām mājās un meitene nopelnīja sevvēl kādu lieku latiņu, tajā brīdī nebija žēl. mani vairāk tracina cita lieta. šī firma sevi pozicionē kā māmiņu ērtību aizstāvi, respektīvi, piedāvā arī bērnu sēdeklīšus, ja nepieciešams vest mazāku bērniņu. tā jau viss būtu ļoti jauki, tikai netiek minēts tas, ka šajos gadījumos, ja jūs pasūtat taksi un sakat, ka jums būs vajadzīgs sēdeklītis, tad dispečeres norīkotā meitene brauc uz ofisu pakaļ sēdeklītim, paņem sēdeklīti, aizbrauc pie jums, un jūs iekāpjat mašīnā un savukārt tālāk braucat jau uz savu iecerēto mērķi, bet skaitītājs sāk darboties jau no mirkļa, kad taksiste sāk braukt pēc sēdeklīša :(

T Tomba 06.07.2009

Par sedeklīšiem ko saka Zhuu ir absolūtākais apsurds !!! Katrā mašīnā tiešām ir auto sēdeklītis bērnam, pieejami 3 veidu - paliknīši, ar muguriņu un šūpulīši. Izsaucot taxi jāpasaka tikai cik vecs ir bērniņš. Zinu, jo izmantoju es un manas draudzenes.
Ir atsevišķi gadījumi, ka vadītājas, kas nesen strādā kautko noputro un aizbrauc nepareizi, bet parasti atvainojas un pat aptur skaitītāju. Tā kā negvelžiet te muļķības !

о Однаиз 23.07.2009

Сиденья приличные только для грудничков и деток постарше. Те что ар мугурыню - жуть, сделанная из пенопласта. Представьте насколько эти сиденья защищают ваших детей...

M Maara 29.07.2009

Ne visas meitenes no Leidy taxi ir tik sliktas.Bet runajot par dispecceru dienestu, rodas jautajums:-kapec man jadzird izkroplota latviessu valoda par cik operatores ir krievvaldigas.Jautajums firmas direktoram-vai patiesi Riga nav latvietes ar patikamu balsi, ka tas ir Riga taxi, Bona taxi, Rigas taxi parks un t.t.?Nepatikami klausities to akcentu, ja esam Latvija.Un par servissu-racija daudzkaart dzirdams, ka to saucamo, , Sauliti, , nevar sasaukt, un ta saucama, , Rozite, , kliedz stiprak par bazunes taurem.Jautajums-vai Leidy taxi atbilst reklamai?Manuprat-ne!Pirmkart, japadoma par darbinieku-operatoru darbu, jo tikai operators ir pirmais, kas apmierina klienta vajadzibas un tikai operators atbild ari par apkalpossanas servisu.

L liene 29.08.2009

Man gan liekas, ka meitenes ir ļoti jaukas. Vienreiz braucu uz mājām - man tāda maza ieliņa, kura nav diezgan populāra un diezgan grūti atrast. Šoferīte mani veda un mazliet apmaldījās ceļu labirintos - es jau pie sevis sāku pukoties, bet par brīnumu, kad bijām galā, šoferīte man atvainojās un pat noņēma no skaitītāja latu nost, kas bija saskaitījies tajā laikā, kad maldījās. Tā kā man iespaids palika ļoti labs. :) Es domāju, ka nevajag dusmoties, ka dažreiz meitenes nezin ceļu, jo principā šāds fenomens, ka meitenes pie stūres ir diezgan jauns. Citās firmās, kur strādā vīrieši - viņi jau gadiem braukā, tāpēc perfekti pārzin Rīgu, viņus var saukt par īstiem taksistiem, bet tā kā Lady Taxi ir jauns uzņēmums, tad nav brīnums, ka vajag laiku, kamēr meitenes iestrādājas, jo savākt uzreiz komandu ar vairāku gadu taksistu pieredzi tieši starp sievietēm, manuprāt, ir gandrīz neiespējami.
Visā visumā esmu ļoti apmierinātā un vēlu meitenēm veiksmi un pacietību! :)))

A Ami 19.08.2010

pieprasīt čeku vajag, par iesēšanos, bez izsaukuma ikvienam taksim ir papildus samaksa, kā arī pasažierim ir tiesības pieprasīt pagriezt radio vai rāciju klusāk. Pie tam patiesībā meitenes ir draudzīgas un labprāt parunā, kā arī iesaka kolēģes, kura tur ir ātrākā, drošākā, laipnākā (protams sevi ar paslavē, bet tas ir loģiski).

cik es braucu, tik esmu izsmējusies vai vienkārši paklusējusi, bet brauciens ir bijis labāks kā alvix vai kā tur, vismaz nebija bail, ka auto tūlīt tūlīt pa detaļām izjuks, protams ir arī vēl dažas firmas kas ir pietiekami labas (piemēram smile), vajag tik sameklēt. Galvenais nevajag klusēt un pēc tam pukoties, dažkārt ir vienkāršāk izrunāt uz vietas tur otrā pusē ar ir cilvēks :P ticiet vai nē

I Iveta 11.10.2010

Man kā neitrālai personai liekas šie takši ir tīri un patīkami, kopti. bet palasot šīs sūdzības no malas rodas sajūta, ka neapmierinati ar dzīvi cilvēki projicē savu neapmierinātību uz zolido Lady taxi. Izņēmumi vienmēr ir un būs it visās firmās, kas bojās firmas blici, bet te jau izklausās pēc tāda kā rūggtuma, ka navdas nav un 1 Ls par daudz, Tad, jautājums, kas liek bez naudas braukt ar taxi ? Nu tāds kritiķis pat savās mājās nav nekāda dāvana. Normāls džentelmenis šādas kapeikas neskaita.
Ar taksi nebraucu, bet tas ir skaidrs kā diena, ja arī brauktu, tad zinu ka naudai jābūt pietiekami, nevis tik trīcošām rokām jāskaita tugrikus...
Ar cieņu