Lady Taxi - Līgumssods

Neiesaku nevienam iet strādāt uz šo kantori, ja nevēlaties tikt apčakarēti un beigās maksāt uznemumam par to ka tur aizgājāt strādāt. Aizgaju, man noslēdza apmācību līgumu kur aprakstīts, ka ja 8 mēnešu laikā pārtraucu sadarbību, tad jāmaksā sods (no vienas puses logiski ka dod šadu ligumu, jo neviens pie pilna prāta tur palikt strādāt negrib). Tikai pēc likuma apmācību periodā šadam līgumam nav spēka (tikai kad tas noslegts, kad stradajat jau pilnu slodzi, nevis 3 mēnešu apmācību periodu. Nodokli netiek maksati par Jums, un lai gan jums jastrada 24h un tad divas dienas brivas, un tā tas turpinas visu laiku, tad ligums ir, ka lady taxi jus janodrosina ar darbu- lidz 10h menesi. Man pirmos tris menesus kad beidzu apmacibas darbu nepiedavaja, vienreiz "pameginaju" 6h, un atdodot naudu par masinu un ielejot bendzinu- nopelniju 3eiro, +uz kvītīm naudu, kuru man protams neatmaksaja :) toties kad man neapmierinaja stradas 6h 3 menesos un saku stradat vel viena darbā, man lady taxi darbs nebija vaira vajadzigs, tapec velejos aiziet no darba. Un tadaaaa, man nacas maksat 110 eiro sodu par to, ka man nepiedavaja darbu un to ka nosledzu ar viniem ligumu. Protams, ka tad kad rakstiju atlugumu uzpeldeeja mans lielais apmācītājs, kurš man noteica summu kura man bus jamaksa, un bemazvai spieda palikt uznemuma (lai aizpilditu drosvien kadu tukso mainu). Un vini teica, ka esot man visi zvanjusi, bet es neesot celusi telefonu, tapec ari man neesot bijusas mainas- man tika zvanits 1x, 8 no rita, kad guleju, tadel nebiju pacelusi telefonu (teica ka zvanijuši visi, diez ka tas viena neatbildeta zvana laikā iespējams, laikam stāvėja visi ao telefonu).. Kad jau stradaju jaunaja darba vieta un biju jau pazinojusi, ka vairs nevelos pie viniem stradat, mans apmacibu vaditajs atlavas man zvanit un "skalot smadzenes", par to kapec rakstu atlugumu, un kad darba laika nepacelu telefonu, jo apkalpoju klientu, un parzvaniju offisam pec 2 min, man arī Dina (grafiku stādītaja, vai kas vina tur skaitas) saka lasīt morali, ka "atkal" necelu telefonu. Nesaprotu, kad vini tieši ir, lai mācītu man kā dzivot, un kam celt un necelt telefonu (ja tas vairs nav mans darba devejs). Visas galu beigas ar lielam vardu apmainam es viniem parskaitiju tos 110 eiro, bet ja kadai ir šada pati situacija, tad neiesaku to darit. Man ir jaraksta bakalurs un jadodas uz asv, kur nedrikst smereties ar tiesam utt paslaik, bet ja nebutu situacija, kas ietekmetu manu nakotni, es to s*da kantori iesudzetu tiesā :) katra gadijuma, visi macamies no savam kludam, vai ari no citu, tapec milie lasitaji- neejiet uz turieni stradat! + nebus ari verts, driz rakstisu ari vidam sudzibu, ka vini nemaksa nodoklus. Neesmu mazturiga un man tie 110 eiro nav tik nozimigi, ka tas princips, pec kura ari vados. 110 eiro- joprojam nesaprotu ka vini izraava tadu summu, esot mācijuši braukt, jo mės ar savu trīs gadu stāžu to vēl nemākam :)P.s. Vaditajas gan tur tadas jaukas un forsas (automasinu), atsaucigas, utt. Iesaku piedavat labiem cilvekiem darbu, lai nav jastrada pie tik pretiga uznemuma. :) ejiet labak tad uz baltic taxi- viniem maksa par apmacibas, seit jus maksajat pašas ( un pec likuma ari to darba devejs nevar jums likt darit, ja tas ir vina intereses, tad tas ir jadara vinam pasam). Jauku dienu! :)

Latviešu tautas 27.04.2015

И после этого они ещё обижаются что их зовут нацией дебилов...

Latviešu tautas 27.04.2015

Njthing special, нация дебилов!

S soksee 27.04.2015

Es strādāju šeit nu jau 3 gadus, esmu apmierināta gan ar darba devēju, gan kolektīvu. Šeit izklausās, ka meitenei pašai kaut kas īsti dzīvē nav sanācis.

A Aija92 27.04.2015

Soksee, vienā diskusijā tu esi kliente, nākamajā jau Lady taxi darbinieks! :) Man dzīvē viss ir ok, pateicoties faktam, ka lai gan ar atpirkšanos, tomēr tiku vaļā no šī uzņēmuma :) Tomēr dusmas joprojām ir, un rakstīšu sliktas atsauksmes visur, kur būs nepieciešāms, lai citiem nesanāktu iegrābties.. :) Par nevienu no citām manām darba vietām te nevar atrast nevienu sūdzību- secinājumus izdarat paši! :)

S sarma552 27.04.2015

Strādāju šeit jau kādus 4 gadus. Nu par peļņu jau galīgi te sūdzēties nevar. Ja nevarēji nopelnīt, tad tas nozīmē, ka nemāki un negribi strādāt! Šis darbs slinkiem nederēs! )))
Un starp citu - kā var ienākt prātā darba laikā necelt telefonu?? Tā pēc jau ar to peļņu jau bij tā pašvakāk. ga ga.

A A98 27.04.2015

Pēc Soksee komentāra ir acīmredzams, ka tas ir cilvēks no vadības, kas cenšas glābt uzņēmuma reputāciju. Brinos, kā var būt tik neizglītotam un tik stulbam, lai no sākuma rakstīt no klienta vārda, bet pēc tam no darbinieka. Droši vien, ka autore tomēr taisnību sarakstīja, ja jau ir tāda reakcija no vadības puses :D

A Aija92 27.04.2015

Un jaunā komentētāja sarma, redz kā speciāli šodien pieregistrejas, lai uzrakstitu man atbildi :) Man liekās marketinga dalai būtu jāstrādā, lai pievilinātu klientus nevis atbildētu uz sudzibas.lv komentāriem, un visas kampanas veidojot ta, lai darbiniekiem ir mīnusi kabatā. Uz to uznemums arī labi spēlē- dodiet klientiem atlaides, pus Rīgai vien 30%. Bet plāns jau šoferītēm jāizpilda- značit ja visi brauc ar saviem 30%, tad tie 30% iet mīnusā meitenēm, kas vada mašīnu, nejau vadībai vai uznemumam. Un Lady taxi, jūs varat veidot miljons profilus, katru reizi mainot gadu stāžu cik ilgi strādājat uznemumā, bet pie profila parādās arī tā izveidošanas datums :)

A Aija92 27.04.2015

Un logiski, ka darba laika, kura par mani maksa nodoklus un normalu algu es labāk pievērsīšos klientam, neka firmai kurā esmu atteikusies strādāt, jo tā nespēj mani nodrošināt ar darbu, un sāk vicināt savus papīrus, tikai tad, kad sanemusi atlugumu :)

J julbog 31.05.2015

Es kopumā arī neiesaku nevienam iet strādāt Lady Taxi. Meģināju strādāt tur pirms gadu, - tolaik vel nebija tadus līgumus ar sodu 110 eur. Tāpēc veiksmīgi aizgāju prom jau mēnesi pēc darba uzsakšanas))
Tomēr var būt arī tā, kā patiesībā "Ja nevarēji nopelnīt, tad tas nozīmē, ka nemāki " - jāzina ļoti perfekti CSN un adreses, tikai tad būs atrums un apgrozījums))
Interesanti, ka līgums, kurš bija noslēgts ar mani, es pat neparakstīju. Teicu, ka vajag kartīgi izlasīt, un pēc tam tikai parakstīšu. Bet ''pēc tam" - to vairs nevienu neinteresēja. Un kā rezultātā biju atlaista bez problēmas ;)

H Happy Life 06.07.2015

Raksta autore ir dziļi aizvainota personīgi. Un tas diez vai ir Lady Taxi vainas dēļ...
Domāju, ka cilvēkiem, kuri gānās par vienu vai otru darba vietu, ir vispirms jāpaskatās vai viņi paši ir darījuši darbiņu ar 100% atdevi. Šajā gadījumā izskatās, ka tā gluži nav bijis.
Pati strādāju Lady Taxi un nevaru pateikt nevienu sliktu vārdu ne par vadību ne arī par meitenēm, kas tur strādā. Vispirms vaina jāmeklē pašai sevī. Ja ar Tevi cilvēki apietas kā ar suni, varbūt ir vērts paanalizēt kā Tu pats izturies pret šiem cilvēkiem? Zinot uzņēmuma vadību un darba stilu, varu vairāk nekā droši apgalvot, ka Aija92 aprakstītās komunikācijas problēmas varētu rasties tikai klajas noteikumu (uzņēmuma iekšējās kārtības) pārkāpšanas dēļ.
Vēl viens faktors - ja reiz esi izlēmusi strādāt apkalpojošajā sfērā (kas ir Taxi darbs 100%), tad Tev pašai ir jābūt gatavai "kalpot" un "pakļauties" (nepārprotiet, lūdzu, tas ir domāts pārnestā nozīmē). Ja Tu aiziesi uz šādu uzņēmumu un gaidīsi, ka vadība visu izdarīs Tavā vietā, bet Tu par to saņemsi algu, tad Tu esi nepareizi sapratusi kaut ko... :) Ja Tev ir vēlme nopelnīt, tad Tu pati meklēsi visus iespējamos variantus kā to izdarīt, vai ne? Neredzu, ka raksta autore būtu ko lietas laba darījusi. Pirmais solis uz panakumiem un ražīgu darbu būtu bijusi konstruktīva saruna ar vadību par lietām, kas neapmierina. Pieļauju, ka jaunības maksimālismā veidot konstruktīvas sarunas emociju uzplūdā ir visnotaļ sarežģīti, tādēļ arī šī neapmierinātības izgāšana sociālajos tīklos...
Ziniet, pirms es stājos darbā Lady Taxi, iepazinos ar visām sūdzībām - sākot jau no 2008.gada... Un vsas sūdzības, kuras es izlasīju (tai skaita arī šī) bija balstītas uz autoru emocijām, sarakstītas gramatiski un stilistiski kļūdainā valodā (kas ļauj secināt par visnotaļ zemas izglītības līmeni) kā arī neviena no sūdzībām nesaturēja objektīvas liecības - tikai emocijas, aizvainojumu u.t.t. Izdarīju savus secinājumus par sūdzībām un aizgāju pieteikties darbā. Mīļie, varu jums apgalvot, ka tur VISS IR KĀRTĪBĀ :)
Katrs cilvēks, stājoties darbā, paraksta darba līgumu. Darba līgumā ir aprakstīta darba ņēmēja atbildība.. Līdz ar to viens secinājums - pirms stājies darbā, izlasi kārtīgi, ko Tu paraksti! Un ja reiz esi parakstījusi darba līgumu, nevērsies pie darba devēja ar pretenzijām...Tā ir timkai Tava vaina, ja neesi izlasījis, ko paraksti. Vai tā nav? Un ja reiz esi parakstījusi līgumu, tad arī rēķinies ar visām no tā izrietošajam sekām. Nevajag pēc tam ķengāties masu mēdijos un presē, ka uzņēmums ir slikts. Sāksim katrs pats ar sevi ;) Un kad cilvēks ir apmierināts pats ar sevi, apkārtējie vairs neliekas aizdomīgi un ļauni :) Gluži pretēji - visa pasaule sadodas rokās, lai Tevi aizvestu pie Taviem mērķiem!

A Aija92 09.09.2016

Manuprāt es drīkstu kengaties kur gribu, ja šis uznemums ir drausmigs! ;) Pati tagad stradaju marketinga uznemuma
un iesaku Jums laiku teret kam citam, ja nesspejat norit krupi, kuru sauc par patiesibu. Ja raksta no telefona var gadities izlaist dazus gabalinus gramatikas, ceru ka piedosiet ;) Tomer interesanti ka te komentaru rakstitaji zin manu vecumu un visu ne? Tomer nevajag runat par izglitibas limeni, ja pasiem limena nav vispar. Sausmas, cik zel
man ir Jusu darbinieces! :(

E exi 25.07.2015

Комментарий Аийи очень хорошо отражает сущность этой компании...и про налоги, которые не платятся- а уходят от их уплаты, "рисуя" смешное количество часов за месяц, и про запредельный план на машину, и про 30% скидку карты клиента, которую покрывают водители а не фирма, и про руководство, которое пройдет по головам ради своей прибыли, мило улыбаясь Вам в лицо. А если Вы чем-то будете не довольны, останитесь не только виноватой...потому-что лицом не вышли, ездите не так, разговариваете не правильно и т.п (нужное подчеркнуть), но еще и финансово в минусах останетесь. До того как обновили автопарк, были ужасные старые тойоты с пробегом по 700000, которые бесконечно ломались, и эти проблемы с машинами очень сильно влияли на возможность нормально заработать, так как девченки сами были вынуждены думать и ломать(извиняюсь за сумбур) голову, как эти развалюхи доставить до сервиса. Таскали друг друга на тросе, теряя драгоценное время, пропуская заказы и тратя свое топливо. В Ледиках нереальная текучка кадров, и далеко не потому что все девченки, приходящие туда работать, криворукие неумехи, а лишь оттого, что рыба гниет с головы. Офис живет за счет шоферов, но уважение со стороны руководства по отношению к водителям, к сожалению показушное и наигранное. При первых же спорных и конфликтных ситуациях становится очевидным, что офису главное план за авто, а остальное, это ваши проблемы. Хотя и там, в офисе, есть еще хорошие девчушки, такие, как Надюшка, позитивный, понимающий и светлый человечек. Я в этой фирме отработала два года, всегда стараясь работать с максимальной отдачей и честностью, относясь как к фирме, так и к клиенту бережно и вежливо, потому-что родители научили уважать людей. Но к сожалению руководству такое отношение, не важно и не нужно, там главное чтоб выполняли, порой абсурдные, глупые требования и несли копейку за машину, ничего в ответ не требуя. Каждый волен выбирать самомтоятельно, где работать и с кем сотрудничать, но если Вы ждете уважения со стороны руководства, леди такси, это не то место, где на него можно расчитывать..
П. С. Никакой глубокой душевной обиды на эту фирму не имею, по этому пишу совершенно спокойно и без эмоций... как есть по факту. С образованием тоже вроде все в порядке, в силу возраста имела счастье застать еще советское, качественное. По сему, надеюсь что ни построение предложений, ни грамматические ошибки Ваше внимание, уважаемый хаппи лайф, сильно не отвлекут.