www.sudzibas.lv Lady Taxi Ņirgāšanās par darbiniekiem

Lady Taxi - Ņirgāšanās par darbiniekiem

Gribu pabrīdināt darba meklētājus no šīm divām kompānijām, kuras vada viens cilvēks - Normunds Nurks. Šajā darba vietā darba apstākļi ir drausmīgi. Mašīnas ir briesmīgā tehniskā stāvoklī. Tiek labotas tikai tad, kad vairs neiet uz priekšu. Plāns, kas jāmaksā firmai, ir ievērojami liels, ko diezgan bieži nopelnīt pa maiņu nevar, nerunājot jau par peļņu sev. Prasības pret darbiniekiem ir apbrnojami augstas un lielākoties absurdas. No darbiniekiem tiek iekasēta drošības nauda, par kuru nekāds dokuments netiek izsniegts. Tātad, naudiņa Nurka kungam burtiski jāuzdāvina. Attieksme pret darbinikiem ir viekārši drausmīga. Neieteiktu nevienam strādāt šajās firmās.

Nandia 23.11.2012

Nu, meli... Nurks ir jauks un labs cilvēks. Un tas, ka ir augstas prasība, tas ir tikai normāli, jo negrib, lai pie viņa strādā 'švaļi-vaļi', 'mudaki' un 'sliņķi'! Kā arī jau pirmajos darbības laikos viņš sāka visu pavisam no citas puses kā citi - galvenais lai tikai būtu. Nurks jau iesākumā gribēja, lai viņa Taxi firma būtu atšķirīga no citam, kuru ir tīiiik daudz.
Ja nevar pavilkt līdzi noteikumiem, tātad ta nav priekš tevis un jāiet strādāt kādā parastā vietā, kur viss būs parastāk un vienkāršāk..

H hvz 23.11.2012

Nu protams, kas cits atliek, kā nomelnot un apgānīt kompāniju, kurā pats dēļ atlases kritērijiem neiederies! Ak šie nožēlojamie cilvēki :( nepatīk, ir taču iespēja iet uz uzņēmumu reģistru un taisīt augšā savu pasākumu, bez augstām prasībām pret pesrsonālu un veidot to kā vien pašiem tīkas!

D Driver 17.12.2012

Divi ''vienādi'' komentāri par labu šīm firmām, vienā datumā ir pārāk aizdomīgi ;) .
Nekad nebiju īsti dzirdējis par tādu profi-taxi, un piepeši jau kāds viņus aizstāv. Vai tad nu atkal firmas īpašnieki uzdarbojas? :)

R rumpelrūķis 17.01.2013

Man tas pats prātā ienāca - vienā datumā 2 aizstāvības komentāri. :D. Jau pie visām sūdzībām parādās pašas firmas vadības komentāri. Un citus sauc par nožēlojamiem. Ja nemāk savas firmas pacelt tādā līmenī, lai nevajadzētu rakstīt aizstāvības komentārus, tad varbūt ir laiks iet ielas slaucīt, nevis kaut kādas nīkuļojošas firmeles raut augšā, kur tik no cilvēkiem naudu kāš, bet nespēj kārtīgas darba vietas piedāvāt. Varbūt visiem, kuri grib pārliecināties par firmas reālo stāvokli, iesaku tur pastrādāt vai parunāt ar jebkuru, kas tur jau strādā.

L laurina 25.02.2013

Es gan varu teikt tikai to labāko par Lady Taxi. Profitaxi vadītāji gadījušies visādi, bet meitenes visas uz goda, serviss augstā līmenī. Izmantoju regulāri, tādēļ varu droši teikt, ka šī kompānija ir viena no labākajām.

S Selena 26.02.2013

Neviens jau nesaka, ka meitenes ir sliktas. Te jau iet runa par attieksmi pret tām meitenēm.

H hvz 07.03.2013

Viss būtu saprotams, katram savs viedoklis, tas ir normāli. Bet, ja jau tur ir tik slikti, kādēļ neizvēlēties citu kompāniju kurā strādāt, kaut vai topašu Baltic Taxi??? Vai tad ar gānīšanos un ņaudēšanu šeit kautkas mainīsies? Izskatās pēc cilvēka mazdūšības pašam veidot savu uzņēmumu un strādāt pa feino, nolikt citus jau viegli, bet hvz :D Esmu braucis ar šiem vairākkārt un neko ne sliktu ne labu pateikt nevaru, vadītāji sakarīgi, mašīnas gan varēja būt jaunākas, kautgan nekas jau ārā nejuka :D

A All 20.06.2013

Nepiekrītu šī uzņēmuma nomelnošanai! Pats pagajušogad - novembrī meklējot darbu biju nosūtījis savu CV Profi taxi. Tiku uzaicināts uz pārunām ņemot vērā to ka iepriekšējā darba pieredze nav bijusi saistīta ar taksometra darbu, bet gad ar autovadītāja darbu privātpersonai. Faktiski tiku uzaicināts uz darba pārunā bez darba pieredzes.
Zinu noteikti, ka drošības nauda netiek iekasēta! Jo, pārunu laika nekas netika par to minēts. Pārrunas notika draudzīgā gaisotnē, teiktu ka pat ideālākās darba pārunas kādās esmu bijis. Kā jauniņajam, un pilnīgi bez taxometra vadītāja pieredzes, man tika piedāvāta zamazināta diennakts plāna nauda. Pārunas beigā tika iedota Profi taxi tehniskā direktora vizīt karte. Ar tehnisko direktoru man bija jasarunā tikšanās un jāizbrauc kāds konkrēts maršruts kopā ar tehnisko direktoru lai pierādītu to ka varu strādāt par taxometra vadītāju.
Tā kā nezināju kāds vispār ir taxometra vadītāja darbs un iespējamais atalgojums, savu finansiālu iemeslu dēļ nesazinājos ar profi taxi tehnisko direktoru lai uzsāktu iespējamās darba gaitas.
Sava stulbuma dēļ faktiski sēšu tagad bez darba. Jo, nezinu vai aizejot strādāt uz Profī taxi vai kādu citu taxometra kompāniju uzpildot uzņēmuma automašīnu un uzsākot darba gaitas Es būtu spējīgs nopelnīt uzņēmumam pienākošu plāna naudu, nopelnīt ienākumus automašīnas degvielai nakamajai darba dienai, un nopelnīt sev iztikai.

PS Ja man uz rokas neatrastos tikai naudas līdzekļi taxometra degvielas uzpildīšanai, bēt būtu arī nauda priekš plāna naudas Es riskētu un uzsāktu darba gaitas kā taxometra vadītājs.