www.sudzibas.lv Lady Taxi Neievēro satiksmes noteikumus

Lady Taxi - Neievēro satiksmes noteikumus

Lūdzu uzmanieties no Lady Taxi automašīnām, jo šodien braucot pie zaļās luksafora gaismas no labās puses tuvojās Lady Taxi automašīna. Lai arī viņai luksoforā dega tikai zaļā bulta, kas nozīmē, ka ir jādod ceļš, autovadītāja mierīgi tik stūrēja man virsū un tik skatījās vai es beidzot apstāšos vai nē. Protams, savu auto sasist nevēlējos un nācās iedot ceļu tur, kur man bija priekšroka. Nēiesaku izmantot šīs firmas pakalpojumus, jo autovadītāji apdraud pasažierus un citus satiksmes dalībniekus.

Z

E Eryk 27.08.2009

Jā, esmu arī redzējis, ka, braucot dzīvojamā zonā, "Lady Taxi" mašīna brauc ar ātrumu ~ 50 km/h.

E Elsa 27.08.2009

Varēji numuru piefiksēt un pēc tam zvans priekšniekam, esmu arī redzējusi bezkaunīgus izgājienus uz ceļa no "Lady Taxi" puses.

M moisha 27.08.2009

bābas pie stūres kā mērkaķis ar granātu

E edgars 01.09.2009

he he he man arī vienreiz līdzīgi sanāca ar meitenēm, zvanīju uz 27800900, lai pasūdzētos. Man ļoti laipni atbildēja meitene un teica, ka šādas sūdzības ir pāris jau saņemtas, tāpēc viņi tagad ir ieviesuši jaunu sistēmu, kur uz kompīša var redzēt ar kādu ātrumu brauc katrs taksis un, ja pārsniedz kāda ātrumu, tad tiek pamatīgi norāta!
Īstenībā prieks, jo katrā uzņēmumā ir kkādi melnie traipi, bet te vismaz sūdzības tiek ņemtas vērā un tiek darīts kkas lietas labā, lai šādas situācijas novērstu. Citos uzņēmumos tu vari tikai sūdzēties un sūdzēties, un tā arī nekas nemainīsies, bet taxi nurx tiešām laikam rūp, kas un kā notiek! man par to prieks!

š šoferis 01.09.2009

Nezinu kā tās tiek norātas, ja vēl šinīs brīvdienās braucu pār Stahanova tiltam, tā saucamā Lady tā neko bij uzņēmusi ātrumu, piedevām tur vēl zīme 30km/h.

A aiaia 02.09.2009

:))

Z zigis 03.09.2009

Nesaprotu, vai tiešām Lady Taxi kompānija nevar sameklēt simpātiskākas darbinieces - vadītājas, cik esmu redzējis, tādas pabriesmīgākas izskatās, kā nekā jastrādā atbilstošām kompānijas nosaukumam.

E edgars 03.09.2009

Tad jau tā būs diskriminācija, ja ņems tikai pēc izskata. Un šeit tad var arī redzēt, ka ņem meitenes pēc prasmēm ne izskata. Iedomājaties, kas būtu tad uz ielām, ja visas būtu blondīnes! he he he he es jau pats te tagad sāku diskriminēt! :D Katrā ziņā meitenes man patīk - vēlu veiksmi taksošanā! :)

L lora 03.09.2009

Ei, Zigi!
Vai tad no izskata atkarīga braukšanas prasme?Viņām pa mēli jāstaigā, ko?Nu gan vienam otram domāšana:(

H HENNA 07.09.2009

ha-ha! To ātrumu kontrolē tikai VIENAI mašīnai!!!

T Tomba 22.09.2009

Henna, Tev ir ļoti novecojusi informācija... Laikam pasen jau vairs nestrādā ;))