www.sudzibas.lv Lady Taxi Lady Taxy vadītāja neizdod atlikumu un sakož!

Lady Taxi - Lady Taxy vadītāja neizdod atlikumu un sakož!

Izmantoju samērā bieži takšu pakalpojumus, taču šāds gadījums man pirmo reizi gadijās. Lady Taxy ar vīru iecienijām pēdējos divus mēnešus - braucam pāris reizes nedēļā, meitenes vienmēr tik jaukas, var sarunāt bērnu sēdeklīti, vienmēr ātri atbrauc uz izsaukumu un sajūta, ka braukt ir drošāk, īpaši, ja braucu viena un vēlākā stundā. Šoreiz atgadijās pretējais! Kad piebraucām ar vīru pie mājām, taksiste atteicās izdot atlikumu. Kad pieprasīju to, viņa mani nozākāja, ka es kāda kapeiku skaitītāja, savtīga un vēl noklausījos veselu lērumu ar pārmetumiem kāda es esmu, kamēr skaitīja apmēram 40 santīmu atlikumu un lūdza nekavējoties izkāpt no mašīnas, citādi, viņa ieslēgs skaitītāju no jauna. Tajā momentā man blakus sēdošais vīrs, kurš, atzīšos, bija viegli iereibis, nodomāja, ka meitenei jāsamaksā vēl 5Ls un viņai tos iedeva, jo nesaprata, par ko rasdies konflikts un izkāpa ārā no mašīnas. Palūdzu taksistei atdot vīram atpakaļ šo naudiņu, ko viņa kategoriski atteicās un atkal mani nozākāja. Tā taču tējas nauda viņai pa virsu 5 Ls apmērā par braucienu, kas izmaksāja nedaudz pāri par 4Ls un ka tik savtīgu cilvēku viņa sastop pirmo reizi dzīvē. Var jau būt, bet 5 Ls šodien ir nauda, kuru šādos gadijumos neatstāj, ja pamatsumma nav liela. Radās konflikts, kā rezultātā, viņai mēģināju izraut no aizmugures šos te 5 Ls atpakaļ no rokām, taču meitene tā satrakojās, ka to sagrāba un sāka kost man rokā un kniebt, kā rezultāta diezgan līdz pat asinīm viņai izdevās gan sakost, gan sakniebt, gan saskrāpēt man to visā tās garumā. Es pretojos un viņa izsauca apsardzi, sākot vainot mani. Teicu, lai brauc gan apsardze, gan direktors, gan policija, ar ko viņa man piedraudēja! Tik līdz izkāpu no mašīnas, pati aizlaidās zibenīgos tempos! Pazvanīju dispičerei, kura teica, ka tūlīt piebrauks direktors, lai atrisinātu konfliktu! Pēc kāda laika zvanu atpakaļ, kur tad kungs ir, bet man atbild, ka dispičere esot kļūdijusies, jo izrādās, viņa nav pamanījusi, ka ir jau vēls, un viņš nebrauks! Izvērsās diezgan gara telefonsaruna ar direktoru, kā rezultātā, man vienīgā vēlēšanās, bija, lai taksiste piebrauc un atvainojās, jo par "tējas naudas" atlikuma atdošanu jau vairs nevarēja iet pat runas. Vēl apsolīja bonusu - VIP klienta karti, kas dod 2 santīmu atlaidi uz katru turpmāko km!
Vienmēr būs vairākas taisnības un viedokļi, taču šis gadījums man paliks atmiņā ilgi! Tā ka ne vienmēr ir tā, ka drošāk pārvietoties ar sievieti - taksisti!

N nuja 18.08.2010

Labs, bet gan jau paši ar nebijāt skaidrā, tāpēc arī konflikts izveidojās

D Dīdī 18.08.2010

Izklausās diezgan traki bet pie tā vissa vainīga tikai taxiste jo bija ir un paliks mankārīga domāju ka tādiem cilvēkiem vieta ir tālāk no naudas un cilvēkiem.

- ---------- 18.08.2010

Jaa, dulla baaba taa taxiste! Laikam kritiskaas dienas vinjai bija?

R Roberts 18.08.2010

Taxiste malacis, bet autore kapeikp^^ēja un vīrs jēgu pārdzēris, te nu arī rezultāts "-)

A Aleksa 19.08.2010

īstenībā, man šķiet, ka autore ļoti pārspīlē, nu neticās, ka taksiste ar viņu kautiņu taisīja.

P pasažieris 24.08.2010

Ko var skribelēt dzērāja murgus!?
Katrā taksometrā redzamā vietā ir vadītāja vārds, taxi numurs un vēl kaudze ID, galu galā varēja vismaz pāris ciparus no valsts numura zīmes iegaumēt. A tā tikai tukša plātīšanās, ka 40 sant. dzeamnaudas žēl atstāt... Vīrs viegli iereibis. HA! Kādā pālī jābūt, lai tā vienkārši nesaprastu strīda būtību un vilktu no kabatas vēl vienu piecīti. Blondīne.

L laila 24.08.2010

nja, nav briinums, tagad laiki taadi, ka taksisteem, lai taas kapeikas nopelniitu, jaaraujaas kaa vien var garaas stundas! Vinjas tachu salietojaas visaadus dranjkjus - saakot no energjijas dzeerieniem un beidzot ar ko jiftiigaaku zem meeles, lai vareetu noraut garaas stundas un re kur rezultaats...

M mo 04.02.2011

Vīrs laikam galīgi lopā bija :D
Bet par to 40sant pi***** gan tizli - es parasti taksistiem VISMAZ laķiku čaikā atstāju (ja vien nav bijis nelaipns vai ierubījis aizdomīgu tarifu).
Pēc šī mans spekulatīvais minējums ir, ka pati autore drošvien vilkusi uz kašķi - šķiet zinu šo tipu - "principiālās taisnības cīnītājas", kuras gūst baudu no čakarēšanās par visādiem sīkumiem. Vīram drošvien jau sen ZB. Tāpēc izbesījies vnk iegrūda taksistei piecīti un gāja prom lai sieviņa paliek skandalēt pati, ja tiešām nevar bez tā iztikt. :)

č ČangalsPleška 04.02.2011

Da uz! iz za 40 kopeek! Pozoriche! Zato teb skidafan sej4as 2 santima s kolometra! Radujsja! Moraljnij ucherb!

T To Ferratum 15.07.2011

Nu igaumēji visus nm. un tālāk?Iepūt man ļipā jo man po tavas sūdzības.Mašīnu no firmas es īrēju, degvielu leju savu utt.