Lady Taxi - Krāpšana

Sia taksometru vadītāju akadēmija (lady taxi) vadībā ir tādi Normunds Apinis un Jānis Stērienieks - esiet ļoti, ļoti piesardzīgi, sadarbojoties ar šīm personām / ar šo uzņēmumu par augstāk minētajiem darboņiem izskatās jau iepriekš ir bijušas sūdzības par krāpnieciskām darbībām citā uzņēmumā.
Līgumi netiek slēgti, nodokļi un algas netiek maksātas. Atmet kaut ko pa nelielām summām ar tukšiem solījumiem, ka tiks izmaksāta visa alga. Uz doto brīdi man joprojām nav izmaksāti 600. Eur par 2015. Gada maiju. Un es neesmu vienīgā - meitenes ir aizgājušas ar vēl lielākām summām. Ja vēlaties papildināt "lady taxi" kontu - droši varat pieteikties darbā. Vislielākā nekaunība no, tā saucamā, direktora Normunda Apiņa puses ir klajie meli un spekulācija ar cilvēku uzticību. Algu jums neredzēt un arī naudai, kuru naivi cerēsiet saņemt pa daļām, jums būs jāskraida n. Apinim nopakaļ ar izstietu roku un mūžīgo jautājumu, - kad tiks atdota aldziņa? Neejiet strādāt uz šo kantori, ja nevēlaties piedzīvot smagu vilšanos un lielus materiālos zaudējumus!!!