www.sudzibas.lv Lady Taxi KRĀPNIEKI .Neiekrītat tarifs 0.70 sant-1 km

Lady Taxi - KRĀPNIEKI .Neiekrītat tarifs 0.70 sant-1 km

ŠĪ IR KĻŪDAS PĒC NOSŪTĪTA KLIENTA VĒSTULE UZ SIA "LADY TAXI"- DOMĀTA SIA "TAXI NURX" -(lady taxi) INTELEKTUĀLĀS PRECU ZĪMES ĪPAŠNIEKAM.LASIET UN SPRIEDIET PAŠI.
Ar cieņu, www.ladytaksi.lv

Labdien!

Vēršos pie Jums ar sūdzību, jo esmu neizpratnē par Jūsu uzņēmuma darbību. Esmu daudz lasījusi dažādus rakstus laikrakstos par negodīgu taksometru firmu un to darbinieku rīcību, un uzskatu, ka arī es esmu kļuvusi par šādas negodīgas rīcības upuri ar Jūsu uzņēmuma starpniecību. Es vēlētos Jums pastāstīt sekojošo. Šā gada Jūlija mēnesī pie manis uz Latviju bija atbraukusi ciemos draudzene, pēc pavadītām brīvdienām draudzene bija jāpavada uz lidostu „Rīga”, mēs nolēmām izmantot Jūsu taksometru kompāniju Lady Taxi, kur vadītājs būtu sieviete.. Liels bija mūsu izbrīns, kad diviem cilvēkiem pakaļ tika atsūtīts liels busiņš uz kura nevārējām ievērot nevienas taksometra atšķirības zīmes,
kas liecinātu ka tas vispār ir taksometrs, izņemot to, ka bija uzlīmēta roze un uzrakstīts ka tas esot taksometrs ! Mazliet pašaubījušās par atsūtīto auto tomēr nolēmām kāpt iekšā un braukt, jo vadītāja bija sieviete un laika lai gaidītu citu auto mums nebija. Tad sākās otra nepatīkamā lieta, vadītāja mūs veda pa cenu, kas manā izpratnē ir nesamērīgi augsta 0.70 santīmi par kilometru (tā skaitīja aparāts, kas bija novietots mums priekšā) un vēl iekāpšana 1.50 sant. Bet par cik steidzāmies uz lidostu un domstarpības veidot nevēlējamies pieņēmām lēmumu gala mērķī palūgt vadītajai ceku ar skaidri ierakstītu brauciena maršrutu, lai atgriežoties varētu risināt šo nepatīkamo starpgadījumu .Šajā sakarā vēlētos uzzināt kas Jūsu uzņēmumam ir devis tiesības patvaļīgi mainīt Rīgas Domes noteiktos tarifus? Un kas tā ir par mistisku automašīnu bez taksometra atpazīšanas zīmēm kura tika atsūtīta mums pakaļ lai aizbrauktu līdz lidostai? Varbūt Jums viss rakstītais liekas jaunums, un Jūs neatpazīstat savu auto, tad pievienoju klāt bildes ar Jūsu atsūtīto „taksometru”, uz kura skaidri redzama Jūsu skaļi izreklamētā intelektuālā precu zīme Lady Taxi! Būtu mazliet pakaunējušies presē zākāt citus uzņēmumus, ja paši neesat labāki krāpnieki. Interesanti arī ir tas fakts, ka braucot atpakaļ no lidostas „Rīga” šo pašu ceļa gabalu ar sarkano lidostas taksometru es samaksāju 6.20Ls, bet ar Jūsu autobusu man bija jāšķiras no 10.00 LVL !!!
Pēc vairākkārt izlasītās informācijas masu mēdijos, kur Jūsu uzņēmums sevi ceļ zelta kalnā un visiem stāsta cik ir labs, balts un pūkains, nolēmu parādīt arī citiem Jūsu patieso pusi, un nosūtīju visu informāciju par šo atgadījumu RD Satiksmes departamentam. Ceru, ka kompetentas amatpersonas pieņems Jums piemērotu sodu. Es Jūsu uzņēmumam Lady Taxi vienkārši aizliegtu nodarboties ar taksi pakalpojuma sniegšanu, bet tas ir mans subjektīvais viedoklis .Sanāk absurda situācija, valsts izsniedz licenci taksometru darbībai un nosaka braukšanas tarifus, kā arī mašīnas aprīkojumu, bet Jūs to visu ignorējat.
Vēlu veiksmi. Un ceru uz izsmeļošu atbildi.

Ar cieņu,
S.Svetlana

U

E es 20.08.2009

tur nav ko brīnīties, tagad visi krāpjas, uzdodas par firmu pārstāvjie utt. tā ka nav ko ielaisties ar tiem visiem

Z Zzz 20.08.2009

Bāc, nu tāds lēts triks ar šo rakstu :) Nebija žēl laika šo visu rakstīt? Un bildes tādas, tipa nejauši, uz ātro roku, uztaisītas :) Paraksts gan sūdīgs - S.Svetlana... Koroče, netrāpījāt :)

R Raivis 21.08.2009

Tu esi debiils un launs cilveeks!J!Deel taadas mazas summas tu otram suudus taisi-gan tev dziivee-tas naaks atpakal.Ja zeel 10ls taxim, tad brauc ar sabiedrisko!

G GE 21.08.2009

Pirmaam kaartaam cik es katos ka tas nemaz nav taxometrs jo nav ne plafona uz jumta un nev taxometru regjistraacijas nummura ziimju un nav arii cik var redzeet informaacija par vadiitaaju, taa kaa es arii mieriigaa garaa varu ielikt kaut kaadu skaitiitaaju ar kaut kaadas firmas nosaukumu uz ekraana uzliimet kaut kaadu reklaamu un braukaat pelniit sev naudu nevis firmai, taa kaa ljaudis atveriet acis un skatities ar ko juus braucat un ieprieks noskaidrojiet cenu, juus veikalaa arii tacu nenopeerkat preci un peec tam neejat atpakalj striideeties kaapeec tik daarga taa kaa dumaj fedja

A albis 23.08.2009

nevajadzēja maksāt, izkāpjot pateikt paldies, un ja sāk lekties, šantažēt ar taxi neatbilstību parametriem, un vispār lai pierāda ka esat braukuši.

E edgars 01.09.2009

ha ha ha ha smieklīgi - nu tādas mahinācijas te sataisījuši! Mīļā tauta, tas cilvēks, kas šīs bildes ir sagadājis - agrāk pats ir strādājis Taxi Nurx (lady taxi) un iepriekš jau nofotografējis šīs bildes. Uzreiz var pateikt, ka uz strauju roku tādas bildes nenobildēsi! Te iepriekš jau speciāli ieslēgts tāds skaitītājs, jo pa tv rādot nekur nevarēja manīt, ka tarifs ir 0.70 - tur rādija 0.50 LVL/km (vienīgais šim busam nebija licence) un tikai teica, ka esot bijis 0.70 LVL/km - tīrā mahinācija!
Vispār kauns tam jaunajam sia šmia lady taxi! Pilnu portālu pietaisījuši ar savām sūdzībām, lai nomelnotu jau strādājošu kompāniju. Tas taču ir acīmredzami- kā tika izveidots tas šmia sia, tā arī presē sākās visādu s*di! Tas ir līdzīgi kā air baltic vispirms palaida presē pīli par citām (it kā negodīgajām taxi kompānijām), lai pēcāk slavas saulītē izvilktu tikko nodibināto jauno air baltic taksometru parku. Situācija pilnīgi tā pati! :)

E edgars 01.09.2009

šodien braucu ar nurx busu un bija īstie 0.50 LVL/km - es speciāli skatījos! :) laikam sūdzību ņēmuši vērā - prieks, ka labojas! :)

A aiaia 02.09.2009

Mākslinieciskā fotogrāfe tikai aizmirsa savu vadītāja karti blakus nolikt! :)))), tik par šādiem tādiem pierādījumiem, kas liecina, ka bildes uzņemtas senāk un nodod tieši viņu gan aizmirsa, bet jebkurā gadījumā, Veiksmi! :)

O Obama 05.09.2009

...izskatās, ka te viss vainīgais kantoris salīdis ar direktoru priekšgalā, un cenšas rakstīt attaisnojošas vēstules zem dažādiem vārdiem par bijušu gadījumu. HA, HA, HA... Gluži kā bērnudārzā. Nevajag strādāt mēslus, lai vēlāk nebūtu pašiem jālien uz ceļiem citu priekšā...!

V Vanda 22.02.2010

Interesanti - mašīna ir VolksWagen, bet bildē, kur skaitītājs, redzams uzraksts "Mercedes - Benz"... un fonā redzamā aina nav nekāda lidosta!

R racer 17.10.2012

nu teiksu vienu, tam busam ir laba rocene :D nez tagad salona apsilde strada?bija laiki kaa ledusskapii