www.sudzibas.lv Lady Taxi cits taksometrs

Lady Taxi - cits taksometrs

Sestdienas vakarā izsaucu taksometru – Lady taxi. Par pārsteigumu, operators bija vīrietis, un par vēl lielāku pārsteigumu smukās, sarkanās mašīnas vietā atbrauca vecs Audi ar pilnīgi noplukušu salonu (Alo taxi). Šoferis piedevām bija vīrietis. Mašīnā bija pretīgi sēdēt, jo salons bija īsta parlona paradīze… Operators paskaidroja, ka viņiem ( Alo taxi) esot līgums ar Lady taxi…. Nez kāpēc pirms tam neviens par to neinformēja….

K

A Anna 02.08.2011

Nav briinums par shaadu liigumu, Lady Taxi tach iet uz bankrotu.

L LadyTaxi 22.08.2011

Labdien, Kristīne! Esam tiešām pārsteigti par šādu atgadījumu. Izskatās, ka taxi esat saukusi caur uzziņām, tāpēc arī bija šāds nepatīkams pārsteigums. Lady Taxi nav noslēgts līgums ar Jūsu pieminēto firmu. Ja vēlaties būt droša, ka sazvanīsiet tieši mūs, zvaniet uz numuru 27 800 900. Ar cieņu, Lady Taxi.

A ainars 22.09.2011

nu es ar šad tad esmu redzējis večus pir stūres lady-taxi, kur tad firmas politika?

A Allo Taxi 05.11.2011

Kristīne! ALLO TAXI ir noslēgts līgums ar SIA LADY TAXI, nevis ar SIA STO, kura izmanto LADY TAXI zīmolu. Un par mašīnu pamatīgi nepārspīlēji?