Lady Taxi - Atsauksme!

Vēlamies pateikties LADY TAXI šoferītei - DACEI (nr65, kura brauc ar BALTU BUSIŅU)!!
6dienas vakarā ar draugiem un māsu atpūtāmies centrā un mājupceļam izvēlējāmies Lady taxi kompānijas busiņu. Nākamajā rītā atskārtām, ka mēs esam atstājušas gan maku ar naudu un visām kredītkartēm, gan telefonu.. Telefons visu 7dienu sauca, bet neviens necēla. Visu dienu tā arī neviena ziņa. Jau bijām gandrīz atmetušas ar roku mūsu dārgās lietiņas atrast, kad izdomāju vēl nākamajā dienā pazvanīt uz savu nr, kurš vēljoprojām sauca - un atbildēja mūsu taksiste - Dace, kura ir atradusi zem busiņa paklājiem gan manu telefonu, gan māsas maku. To dzirdēt bija vienkārši LIELISKI. Un pēc neilga laika mēs tikām atpakaļ pie mūsu mantiņām. Vispār brīnāmies, ka vēl mūsu valstī pastāv tik labi cilvēki.. Jo reti kurš, atradis maku un telefonu, to nogādātu īpašniekiem.. Esam ļoooti pateicīgas! :) Un sakām nenormāli lielu PALDIES Lady taxi kompānijas šoferītei -DACEI!! Noteikti iesakām šo kompānijas šoferīti!!

K

U User130967p 22.10.2012

Nu labi vien ir! Tikai mulsina, , atradusi zem busiņa paklājiem, , Laikam maki ložņā, ja jau noslēpās no nākamajiem klientiem.

Minesota 22.10.2012

Vispār kādā stāvoklī ir jābūt, lai taksī atstātu naudas maku un mobilo!