www.sudzibas.lv Lady Taxi Ārzemniekiemu krāpšana

Lady Taxi - Ārzemniekiemu krāpšana

Š.g.10.martā ap pus 5 bija pasūtīts taxi no Lady taxi kompānijas. Taxi vadītāja bija diezgan nepatīkama, ne visai adekvāta likās. ieradās ar kavēšanos. Tā kā taxi vajadzēja, lai nogādātu manu ārzemju draugu lidostā, lieku reizi pārjautāju, cik apm.būs jāmaksā. Vadītāja apstiprināja manu minējumu, piemetinot "12, max 15€"Kā atklājās tikai tagad, runājot ar draugu par to agro rīta braucienu uz lidostu, vadītāja 2x esot apstājusies un runājusi pa telefonu, atstājot ieslēgtu skaitītāju, visticamāk braukusi kaut kur stipri vien apkārt, jo pie lidostas ieradās vien pēc 50 (!!) min. Brauciens no Sarkandaugavas līdz lidostai tik agrā rīta stundā neaizņem vairāk par max 25min.un beigu beigās vadītāja prasījusi par braucienu 30€!!! 1) draugam vairāk par 15€ nebija(tieši ar tādu domu, ka vadītājs/a saprotot, ka ved ārzemnieku, var mēģināt apkrāpt), 2) sakarā ar ilgo braucienu, nebija laika arī tirgoties. Visbeidzot vadītāja ļoti dusmīga paņēmusi tos 15€ un kaut ko vēl nelaipni norūkusi.Rezumē: arī sievietes taksometru vadītājas ir negodīgas!!! Un kā vēl!! Esiet uzmanīgi paši un sargiet savus draugus ārzemniekus! !!!