LADL vai Ķeizarsils SIA - Darba grafiks

Briesmīga darba slodze un garas stundas. Ja vajag-līdz vai pat pāri pusnaktij. Oficiāli raksta 8-18, tā notiek ļoti reti. Pirms plkst. 8.00 priekšniece Mārīte jau apskrien cehus un klaigā, ka vēlu (??!!) sākam strādāt.
Pie garajām darba stundām tiekam vainoti tikai mēs-strādnieki, par to, ka vēlu sākam strādāt, kā pārāk ilgi ēdam pusdienas, ka pārāk lēni kustamies. Pilnīgs absurds!
Pie tā visa alga ir 150-220 uz rokas. Tad padomājiet, cik saņemtu, ja katru dienu strādātu 8 stundas. Izcenojumi ir cilvēka cieņu pazemojoši.
Strādāju tur tāpēc, ka ģimenē esmu vienīgā pelnītāja, citas naudas nav. Un to darba devēji izmanto uz pilnu klapi, uzskata, ka man nekam citam dzīvē laiku nevajag.
Strādā tik, drusku pagulēji, strādā atkal. Attieksme ir augstprātīga - gribētāji strādāt stāvot rindā.
Lopiski! Un veselībai ir jābūt kā vērsim (jūga lopam), lai izturētu.
Pašai protams laika maz un arī iespēju meklēt ko citu, tagad ir tā: kas notiks vispirms- es atradīšu citu darbu vai sāksies pamatīgas veselības problēmas, un tad nevarēšu vairs neko citu padarīt. Vai tā ir visur? Ceru, ka nē.

M m 26.04.2010

tā ir visur

A A 28.07.2010

pie normāliem cilvēkiem tā nav

Z zane 28.07.2010

Kas tā ir par firmu, un ko tā ražo?

S strādniece 30.10.2010

Tas ir dārzeņu pārstrādes uzņēmums.
www.ladl.lv
Un vēl kāda nianse (varētu smieties, ja nenāktu raudiens) - darba sākums 8.00 nozīmējot, ka 8.00 jau jānāk ārā gatavajai produkcijai, nevis iedarbināt iekārtu un SĀKT strādāt.

M Mellene 30.10.2010

Tas ir briesmīgi Dievs nav mazais bērns un viņiem viss nāks atpakaļ, ļoti ceru ka kādreiz viņi paši (augšgals) nonāks tadā situācijā ka esat jūs, jo nevar zinat kas ar tevi var notikt vienu brīdi dzīvē ir baigais kāpums un esi baigaiš šefs vienu brīdi vari būt tiem cilvēkiem padotais, takā jādomā ko dara, tikpat labi strādnieks var izzaugt par kompanjonu vai sadarbības partneri un ko tad???

M Mellene 30.10.2010

Ka tad rīkosies pielaizīties būtu ļoti stulbi??? Nekad nevajag ta rīkoties un tā no darba devēja ir pirma kļūda.Un to ka tagad vini izmanto krīzi atspērušies, un padotos izmanto kā māk atspēlēsies vēlāk.