Lāčplēsis, Dzīvokļu īpašnieku biedrība - Ūdens filtri pagrabā

Lāčplēsis , dzīvokļu īpašnieku biedrība
Dammes iela 52, Rīga, LV-1069

Lūdzu, atbildiet uz mūsu vairākkārtējiem paziņojumiem par ūdeni kvalitāti Kurzemes prospektā 76.
Es dzīvoju šajā adresē dzīvoklī Nr. 58.
Pagājušajā gadā es nopirku šo dzīvoklī un sāku veikt tajā remontu. Pirmā problēma ar kuru es saskāros bija stāvvadi. Viņu nomaiņu es gaidīju gandrīz pus gadu, un šobrīd tikai viens stāvvads no diviem ir mainīts. Remonta darbu laikā, es pamanīju, ka pagrabā nav ūdens attīrīšanas filtri kuru dēļ ūdens dzīvoklī ir ļoti netīrs. Kad Jums zvanīju pa tālruni, neviens nevarēja man atbildēt kad risināsies ša problēma. Kā arī piedāvāja par savu naudu uzlikt filtrus dzīvoklī kas man likās vismaz nepareizam, jo maksāju nodokļus kas ietver sevī arī neplānotus remontdarbus. Bet patiesība dzirdu attaisnojumus un neredzu problēmas risinājumu. Viss ir pavirši. Turklāt mani vecāki dzīvo Kurzemes prospektā 72, un viņiem dzīvoklī ūdens ir daudz tīrāks tāpēc ka stāv ūdens filtri pagrabā. Es pieprasu, lai atbildētu uz manu pieteikumu, un atrisinātu problēmu, cik drīz vien iespējams. Es esmu ļoti aizņemts cilvēks, un es nevēlos braukt pie Jums lai tērēt savu un Jūsu laiku. Ceru uz Jūsu profesionalitāti.

Ar cieņu,
Artjoms Sidorovs.

profils 30.03.2016

Zini, izmanto un aizsargā savas Likumīgās TIESĪBAS!

Šajā valstī pašreiz spēkā esošās likumdošanas attiecīgie normatīvie akti (NA) ir pietiekami kvalitatīvi, lai Latvijas iedzīvotājiem, t.sk. arī VISIEM, kuri izmanto pašvaldību u.c. "komunālbiznesmeņu" sniegtos ūdens piegādes / kanalizācijas, apkures, kā arī apsaimniekošanas / pārvaldīšanas u.c. pakalpojumus, būtu VISAS nepieciešamās iespējas gana efektīvi un pilnvērtīgi realizēt un aizsargāt savas Likumīgās Tiesības.

Iespējamajiem interesentiem - skat. attiecīgo informāciju interneta portāla "MANASTIESIBAS.LV" diskusiju "Forumā":

t.sk. "Foruma" tematiskajās sadaļās -

- "Dzīvokļa tiesības":

- "Personas datu aizsardzības tiesības":

- "Patērētāju aizsardzības tiesības":

u.c., kopumā 26 tematiskās sadaļas.

Ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!" ;)