lāčplēša un matīsa ielu web studijas - informācija

vēlētos noskaidrot informāciju par divām web čata studijām. vienu, kura atodas Lāčplēša ielā, otra - Bērnu Pasaules rajonā.

kādai ir bijusi saskarsme? kā ar naudām, attieksmi? kāda vide, kolektīvs? ir kādas sūdzības?

Z

I Ieva 02.03.2011

Lāčplēša ielā, Fantastiska vieta, kolosāla, burvīga, viss ideāli, atmosfēra superīga, viss tik jauki, iekšā dievīgi, nu viss perfekti, tiešām prieks doties un tur atrasties :)) Brīnumaina vieta un izdevīga! :)) Ja vēlies sev spožu nākotni, tad dodies tur:)

I Inokentijs 03.03.2011

un pēc tan Tevi rādīs visos porno kanālos ! "Brīnumaina vieta un spoža nākotne ". Būsi tik pat populāra kā mūsu izcilais Kristovskis !

T toIeva 05.03.2011

agha, it īpaši "jaukas" ir apkopēja un Jūlija!

L LelleBezMatiem 05.03.2011

hi hi, pirmais komentārs vispār norauj jumtu :D super fantastisks ideāls un ģeniāls :D viņi tajā web studijā darbiniecēm kautko šņaukt dod?

B BLONDAAAA 07.03.2011

:D tas tiesa, ieraksta privaaatos ... viss tas paliek serveros... tas ir spozhs bizness... faantastiski izdeviigs, gjeniaals un ideaals!!! ...ar piebildi.. darba deveejiem!!! :D