Lācītes Atpūtas komplekss - Slikts serviss

Sākotnēji rezervējot, minējām, ka esam jaunlaulātais pāris ar vedējiem, kas vēlas rezervēt 2 namiņus / 2 dienām, kur vienu no namiņiem palūdzām uzfrišināt kā priekš jaunlaulātajiem, tāpat arī norunājām par rezervāciju kafejnīcā.
Ierodoties lācītēs sākotnējā uzņemšana patīkama, taču tikai tad viss sākās:
- ierodoties pie namiņiem, saprotam, ka visā pārējā Atpūtas kompleksā norisinās kāzas, tādējādi sanākot mēs kā jaunais pāris esam bezmazvai ieradušies citās kāzās Baltā līgavas kleitā un uzvalkā. Pie viena no mūsu namiņiem stāv kaudzīte ar šo te kāzu "kāzu avīzi", kāzu viesi bezkaunīgi atrodoties pie mūsu namiņiem, dibina sarunas savā garā. Lielā mērā sajūta bijām ka esam kāzu viesi, nevis paši pāris stundas atpakaļ precēti. (parasti šādās situācijās, Atpūtas kompleksi sazinās un paziņo ka šajos datumos tiek plānotas kāzas un vai tāpat esam ar mieru ierasties)
- vienā no namiņiem toletes papīra nav, namiņi uzkopti diezgan pavirši.
- par norunātajām dekorācijām vienā no namiņiem - uz gultas izmesti trīs baloni, kas atklāti runājot izskatījās pēc uzpūstiem prezervatīviem, uz galda uzklāts galdalts uzlikti mākslīgie ziedi un izbārstīti plastmasas kristāli (tajā pašā laikā nedēļu vēlāk fb ievoto ka jaunlaulāto nr. Skaisti balloni, rožLapiņas utt.)
- pusdienās beigu beigās mums galdiņš nav pieejams, ja nu vienīgi sēdēt tiešā saulē 36 grādu karstumā, kas beigu beigās tāpat izrādījās kā rezervēts galdiņš. Uz vakariņu laiku, speciāli atgādinot gan bija uzklāts galds terasē.
- vakarā atklājās, ka vienā no namiņiem nav nemaz siltā ūdens, nevienu vairs pa norādīto nr. Sazvanīt nav iespējams. Nākamajā rītā paziņot par ūdens problēmu, tiek atsūtīti 3 cilvēki lai konstatētu ka tik tiešām siltā ūdens nav un kā vienīgā alternatīva tiek piedāvāts doties mazgāties viesnīcas kopējā dušā.
- beigu beigās, negribēto teikt, ka sabojāja kāzu dienu, jo glābām situāciju kā paši varējām un padarījām sev īpašu, nosmējām ka jau pirmie kopīgie pārbaudījumi kas ir mūsu ceļā kā laulātam pārim. Taču nevienam neiesaku un pati arī izvēlos vairāk apmeklēt šo Atpūtas kompleksu, esošajā apkārtnē var atrast labākas vietas.
P. S. No visiem tajā dienā tikai viena darbiniece bija saprtošoa un jauka.

D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes