www.sudzibas.lv Lāči Slikts serviss

Lāči - Slikts serviss

Labdien, rīkojām pasākumu (kāzu mielastu) kafejnīca Lāči. Bija sarunāts laiks ieradāmies 5 minūtes ātrāk gaidijām ar visiem viesiem vēl 45 minūtes pie mašīnām. Bijām rezervējuši mazo kāzu programmu, bet ar mums bij cilvēks ar kustību traucējumiem, bija sarunāts, ka pagaidīs kamēr mēs iziesim visus uzdevumus grilla namiņa, ar radio bet tas protams nebija vēl gatavs un mūsu cilvēciņu tur nelaida. Bija sarunāts lielais grilla namiņš. Atbraucām ielika mūs mazajā, kad teicam, ka mums bija lielais sieviete pateica, ka tur jau notiek citu kāzu mielasts. Kāzu programmiņa bij ļoti laba, bet izpildījums no vadītāju puses pavirš. Bija sarunāts, kad pēc kāzu programmas ēdiens būs gatavs bet nebija. Paskaidroja, ka tas, lai butu silts. Beigās atnesa aukstu šašliku (aptuveni 3-4 gabaliņi cilvēkam), bet kartupeļus gan nežēloja. Bijām sarunājuši pledus, jo laiks tad vēl bij ļoti mānīgs. Vakara gaitā prasijām kādas trīs reizes, tos mums atnesa, kad jau bijām paēduši kūku un tad arī radio atnesa. Kad bijām tur pāris dienas pirms kāzām un gribējām samaksāt mums pateica, ka tāme vēlnav gatava un, kavarēs tikaikāzu dienā samaksāt, vakara vadītejai pietika nekaunības to pajautāt pie galda visiem viesiem dzirdot. Vīrs aizgāja un samaksāja, bet pēc 2 mēnešiem saņēmām e-pastu, kad mēs it kā neesam samaksājuši. Maksājām skaidrā naudā kafejnīcā un protams čekus nesaglabājām, tā kā nezinu, kas tagad būs. Esmu šausmīgi vīlusies un noteikti nevienam neiesaku, atkārtot manu kļudu un svinēt pasākumu kafejnīcā Lāči. Viņiem ir superīga produkcija un pusdienas var iebraukt tur paēst,bet laikam arī to es vairs nedarīšu.

Kolta 13.06.2017

Vakara vadītāja bija domājusi , ka honorārs pienākas viņai pašai, ne kopējā kasē.

I Ieva Zemarāja 06.06.2018
Produkts

Āgenskalna kafejnīcā jau otro reizi nopērku sausas,sakaltušas smalkmaizītes.Garša noteikti nav tāda kā svaigām. Un par pilnu cenu. Diežēm arī pārdevēja kūtra un norūpējusies.