LV RU
www.sudzibas.lv Lāči Realitate par SIA "LĀČI"

Lāči - Realitate par SIA "LĀČI"

Kad atnacu stradat uz Lachiem, biju parsteigta par to, ka izmazgajot gridas, netiro udeni lej ara izlietne, kur tiek mazgati ari trauki. Tapat biju izbrinita par to, ka N.Skauģis (ipashnieks) ekskursantiem stasta, ka razhoshana tiek izmantotas tikai tas labakas izejvielas un musu produkcija nesatur holesterinu (vistirakais blefs). Cehos rapo skudras pa galdiem. Tapat var ari nokjert kadu blusu, kuras „dzivo” razhoshanas cehos vai atputas telpas.

Varu teikt to, ka Lachu produkcija ir krietni parverteta un maksa vairak, neka tai vajadzetu maksat, tas nekas, ka ir roku darbs, bet pashu preci sadardzina iepakojums, pateretajs maksa par iepakojumu nevis par produktu, jo produktos netiek izmantotas pashas labakas un kvalitativakas izejvielas. Tas ir tikai marketings, lai pardotu preci! Tie, kas tur strada, zin visu, muljkots tiek tikai pateretajs!

S

Komentāri (12)

Ausainītis 19.08.2013

Latviešu bizness. Kādreiz Lāču maize tiešām bija garšīga, tagad tai ir pretīga ķīmijas garša.

donna b 19.08.2013

Pilnigi piekritu tam, ka parverteta. Agrak pirku sausinus (kiploku, ar toamtiem utt) ar dazadam garsam un ari cepumus, pedeja laikaa prece ir veca un negarsiga (parasti ieperkos t/c Alfaa). Nav vairs velmes kaut ko no Laciem pirkt.

Ausainītis 19.08.2013

Nu bet cena! Tai maizītei vajadzēja būt vismaz apzeltītai!

D Denijs 24.08.2013

Riktīgs vergu cehs tie Lāči...

L Leo123678 27.07.2016

Roku darbs nekad nav viegls!

D Denijs 24.08.2013

Labi, ka vidzemē samērā maz veikali ir piesārņoti ar Lāču produkciju.

A alkonet 30.08.2013

Ļoti daudzi aiziet no lāčiem jo jūtas aizvainoti, par daudzām lietām te daudz ir pārspīlēts un samelots! Pati arī strādāju lāčos un neko tādu neredzu!
Nekādi nevar nopirkt vecu lāču produkciju, ja nu vienīgi veikali paši nav uzmanījuši realizācijas termiņus!

darbiniekss 25.09.2013

Atbilde: >liiniitis

Kur tad tieshi jūs strādājat, ja neko no tā visa jūs neredzat? pastaigājiet un pastrādājiet citos cehos, tad redzēsiet, kadi ir tie "sanitārie apstākļi". Diezgan neobjektīvs vērtējums no jūsu puses..

darbiniekss 25.09.2013

Laikam "Lācēnus" sen nav apmeklējušas attiecīgās instances - ja jau šitā ir palaidušies!

Cap 22.10.2013

Ražots par santīmiem, pārdots tiek par latiem...

K [email protected] 28.08.2014

Paldies par informāciju, Letiņš letiņam, gardākais kumos. Kādreiz letiņus izkalpināja poļi, krievi, vācieši, tagad pašmāju vagari. Nepirksim vairs Lāču produkciju! Lai izput...!

V virsis 08.09.2014

PATIESĪBĀ, NAV NEKĀ TRAKĀKA PAR PAŠMĀJU VAGARIEM!!! AR TĀDU ATTIEKSMI PRET SAVIEM DARBINIEKIEM, ARĪ PRODUKCIJAI IR SLIKTA AURA.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes