www.sudzibas.lv Lāči produkcija

Lāči - produkcija

Sveiki.
Šodien izjutu lielu vilšanos Lāču produkcijā. Centrāltirgus Lāču veikaliņā iegādājos valriekstu maizi, kurā atradu ieceptu papīra gabaliņu, kā arī ķiploku rupjmaizes grauzdiņus kuros atradās plēves gabaliņs!!!! Esmu zaudējusi uzticību Lāču solītajai kvalitātei!!!! Vismaz pārdevēja bija jauka, cik esmu lasījusi atsauksmes šajā portālā par Lāčiem, tad ar personālu viņiem galīgi neveicas.

V

I Ingars Siliņš 06.06.2014

Pieprasījumam augot palielinās ražošanas apjoms. Protams, palielinot apjomu, samazinās produkcijas kvalitāte. Tā tas noticis ar mums daudziem pazīstamiem ražotājie - kā Užavas alus, Brenguļu alus, Rūjienas saldējums, gaļas izstrādājumiem no Rubeņiem u.c.
Diezgan loģiski.
Piemērs: sākumā tādi pircēji kā, piemēram, Mairis un Arnolds, Jānis un Pēteris, un daudzi citi nedaudzie, kas pastāvīgi baudīja produkciju un ar kuru pieprasījumu Lāči kādreiz spēja tikt galā - noturēja salīdzinoši nelielu ražošanas apjomu. Bet tad uzradās Smuidris, Maigurs un Vēdālāvis, kas par Lāčiem neko nebija dzirdējuši - pagaršoja un izstāstīja, piemēram, vita02, kas arī nolēma nopirkt Lāču produkciju - tikai tad, diemžēl, pieauguša pieprasījuma dēļ Lāčiem jau bija jāpalielina ražošana. Piemēram, mašīnas vairs nevarēja tik "līdzeni" izmīcīt mīklu kā pāris darbinieku uzmanīgās rokas - toties procesam ir lielāks ātrums. Pakotājiem noteikti arī tagad jāstrādā ātrāk - tāpēc atpakojot iepakojumus ātrumā pasprūk kāds iepakojuma gabaliņš vai paša automašinas atslēgas "labākā" gadījumā. Bet ja darbs pāriet konveijera, tad jāpriecājās, ja maizē neatrodi darbinieka nagu vai peli, kas bija ielīdusi miltu maisā.
Cilvēki - viss ir vienkārši! :)))