www.sudzibas.lv Lāči pārdevēja

Lāči - pārdevēja

Nekad nedomāju,ka būšu neapmierināts par mīļo veikaliņu.Es nezinu, kas ir noticis, bet vairs nevēlos iebraukt maizes ceptuves veikalā.Pārdevējas tādas neapmierinātas.nezinošas,ko pajautā atbildes nav.Ar skatienu vērsos varbūt ieraudzīšu kādu smaidošo pārdevēju,kas iepriekš apkalpoja.Vienmēr ieraugot mani zināja kādu maizīti vēlos,bet tagad neizpratnē.Vai visas ir vienlaikus atvaļinājumā,jo tā nav pirmā reize ka pamanu svešas sejas,kas nesagaida,noskatās ar tādu izmisumu ko te ievilkies,

E

donna b 30.10.2012

Tā ir maizes pārdotava, nevis zīlēšanas salons, pasaki kādu maizi vēlies, samaksa un tīnies prom. Es iegajot veikalā nesagaidu, ka pārdēvēja spēs uzminēt, ko es vēlos...

S smaidiga 27.11.2012

Tiešām piekrītu, apkalpošana ir šausmīga. Sestdien biju iebraukusi vēlējos nopirkt kūku, pajautāju pārdevējai par sastāvu, bet man atbildēja ļoti nelaipni un varēja saprast ka viņa pati īsti nezin kas ir tajā kūkā. Iepriekšējas pardevējas bij ļoti laipnas un vienmēr smaidīgas.

K Krista 27.11.2012

SMIDīGā, VAI TAD TU NEZINI KA UZ KASTIITES SASTAAVS IR RAXTIITS, IZLASI PATI, NEVIS PARDEVEEJAI TE JūSU KAPRIZEI IZPATIKT

T tuc 01.12.2012

Sodien iebraucam Lacu veikala...un nu jau vairs nesam izbriniti par nelaipno attieksmi, jo stasts ir sekojos...iejot veikala valda haoss un plaukti ir tuksi, stav divas hienas aiz letes ar tadu skatienu...KO ATVILKATIES. nu nolasitas ir briesmigas pardevejas. Uz veikalinu braucam ne tikai iepirkties, bet gan uznemt to pozitivo kas virmoja tur gaisa no tam smaidigajam meitenem. Manuprat veikals nedaudz iet uz pagrimumu, jo aura tur nav ipasi laba.

T tuc 01.12.2012

iegaju sudzibas.lv majaslapa ar tadu pasu noluku un saprotu, ka nejau man vienigajam ir tadas pasas domas par slaveno Lacu veikalinu. Esmu sokaa.

Dayli 01.12.2012

Вы меня повеселили.))Некоторые комментарии меня просто убили.))) Больше всего мне понравилось это.."Sestdien biju iebraukusi vēlējos nopirkt kūku, pajautāju pārdevējai par sastāvu, bet man atbildēja ļoti nelaipni un varēja saprast ka viņa pati īsti nezin kas ir tajā kūkā."))Это было очень смешно, у меня вопрос, а вы когда в магазин приходите, скажем "Rimi", вы спрашиваете состав каждого хлеба, каждой булки, колбасы или салата?)))Может ещё спросите по какой дороге они были привезены и какую обработку прошли?)))Я и не удивлена поведению продавца, отвечать на такие вопросы.ну просто не серьёзно и прав тот кто написал..приехал, сам выбрал, купил и поехал дальше и именно так вы делаете в каждом крупном магазине.Так что давайте не будем тупить и себя позорить.)

Dayli 01.12.2012

smīkņa, прочесть на этикетке, да, если этот хлеб или булка упакованы и есть наклейка состава, а если нет? как думаешь человек в состоянии знать состав всех кондитерских изделий в магазине? тем более не сам же продавец стоит и печёт их.)твоя логика убивает.)

X xxYour4leafClover 02.01.2013

Visas pieredzejusas pardevejas tika atlaistas no darba, privatu iemeslu pec. Jaunajam pardevejam ir jaiemacas un japagarso visa Lacu prece. Meitenem nav viegli visu uzreiz atcereties un vismazak tas velas kadu aizvainot, jo pasas vel nezina precu sastavu. Katrai precei ir tas sastava uzlimite, ko var palugt pardevejai izlasit skali klientam prieksa. Visas pardevejas ir laipnas un ja rodas parpratumi, pie kases ir pieejamas Lacu vizitkartes ar vadibas telefona numuru.

A andamaza 21.01.2013

Piekrītu, nav vairs tam veikaliņam tā aura, kas bija.
Brīvdienās vairs nebraucu, jo tad tur ir bardags.

G Gerhards 23.04.2013

Man liekas, ka tur ne tikai pārdevējas, bet arī veikala vadība nomainīta - tad tagad baudām rezultātu.
Mani arī kaitina, ka, par Lāču torti Pilsētniece sastāvu, zinu vairāk kā pārdevēja. Nesaprotu, kur ir problēma pārdevēju nedēļu apmācīt un tad laist pie pircēja!?
Bet vēl apskatījos, kas ir Lāčiem tagad personāldaļa - un gandrīz nokritu!!! Irita Vimba!!! Par kuru viss internets mudž ar sūdzībām. Nu un tad jau rezultāts nav ilgi jāgaida.
Interesanti, kas ir personīgu iemeslu pēc atlaists darbinieks?? Visas zaga?? Nu citu iemeslu neredzu. Labu pārdevēju ir jāmāk atrast, tāpat kā labu vadītāju. Nu nevar prasīt, lai kurpe sāk dziedāt un slota uzplaukst.
Lai nu kā, ļoti žēl! Bija tajos tālajos gados labs veikals ar lielu potenciālu.

A Apple 17.09.2013

Labi par apkalkosanu veinal, bet ja jus zinatu ka tur uzturas pert cilvekiem, vienkarsi sausmas, tur pat blakam straddles negribas, dazreiz pat sank ta ka darbinikiem nav kur gullet un viniem Kabul uz aukstats gridas

M mja 17.09.2013

Dayli, beidz sevi apkaunot, ja tev nav ne mazakas sajegas par apkalposhanu veikalos maizes nodalas.

A Apple 17.09.2013

Tur visi cilveki uzturas pert tevim taka pret vergu, pieklajibas nekadas nav, nenaciet stradac uz SIA Laci

Ausainītis 17.09.2013

Atkal miskastnieks mja izlīda no parašas dziļumiem. Pastāsti labāk par miskastu saturu sadalīšanu, sev līdzīgo starpā!

M mja 17.09.2013

Ausainītis, chau kakeedaaj! Atkal jau pielurbajies esi? Sen nebija tava puvuma dvaka justa. Kura atlurbene biji iebazts?

Ausainītis 22.09.2013

Sveiks miskastniek! Tavas iekšas vēl nav sapuvušas, rijot miskastu saturu? Laikam būsi kāda urkas pēcnācējs.